Партнери

Долучайтеся до порталу «Світ Молоді»!

Нещодавно розпочав роботу перший молодіжний веб-портал України «Світ Молоді». Цей Інтернет-ресурс дає можливість безкоштовно створювати повнофункціональні веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів, обмінюватися файлами, стежити за новинами молодіжного життя, обговорювати й вирішувати багато гострих питань, що постають перед школярами, їхніми батьками, вчителями, директорами, особами, які надають товари і послуги дітям.

Школярі мають змогу постійно бути в курсі бурхливого шкільного життя, всіх найважливіших подій класу та школи, дізнаватися новини середньої освіти України та світу. Крім того, портал містить багато цікавої інформації щодо якісного відпочинку, змістовних розваг, корисних послуг тощо.

Батькам доступна повна інформація про шкільне життя своєї дитини, роботу батьківських комітетів класів та школи, можливості та пропозиції щодо напрямів позашкільної освіти, додаткових занять, курсів і гуртків для розвитку дітей, дитячого медичного обслуговування, відпочинку тощо. Батьківські комітети через портал мають можливість звітувати про збір і витрату коштів.

Для вчителів полегшується комунікація з батьками учнів, відкривається можливість отримувати повідомлення про події та заходи, спілкуватися з колегами з інших шкіл, директорами та фахівцями галузі освіти в режимі онлайн.

Для директорів основною перевагою участі школи у проекті є наявність сучасної платформи для створення повнофункціонального офіційного сайту школи. Також керівники шкіл за допомогою порталу зможуть комунікувати зі своїми колегами, лідерами громадської думки та іншими фахівцями сфери освіти і науки нашої держави.

Тож реєструйтеся на молодіжному порталі, ставайте ньюзмейкером гарних новин та отримуйте чудові призи від партнерів проекту!

Детальна інформація тут і на сайті svitmolodi.com.ua.

15.04.2015

Стипендіальна програма навчання в університеті Хазар

Університет Хазар (Республіка Азербайджан, м. Баку) оголошує набір студентів на стипендіальну програму навчання на 2015–2016 рр. Це перший приватний університет на Південному Кавказі, який реалізує міжнародні освітні програми англійською мовою.

Дедлайн подачі документів – 15 травня 2015 року.

Детальну інформацію можна завантажити тут.

14.04.2015

Конкурс фотографій на тему науки та інновацій FOCUScience

Запрошуємо всіх охочих – учених, журналістів, фотографів, професіоналів і аматорів, усіх, кого хвилюють проблеми науки, впровадження її досягнень у життя і поширення наукових знань у суспільстві, взяти участь у конкурсі FOCUScience.

На конкурс надсилаються фотографії на теми науки та інновацій, зроблені з застосуванням будь-якої техніки фотографування. Вони мають підпадати під одну з таких категорій:

 • макрозйомка – фотографії мають відображати світ таким, яким ми не можемо побачити його неозброєним оком. Вони мають бути виконані з використанням макрооб’єктивів або спеціальної техніки (наприклад, мікроскопа);
 • дія – фотографії мають відображати певний науковий процес або явище зі світу природи (наприклад, виверження вулкану, боротьба комах тощо). Може бути використана звичайна техніка фотографування або ж спеціальні фотоприйоми; 
 • мистецтво і наука – фотографії мають ілюструвати красу наукових процесів, явищ або показувати наукові об’єкти в абстрактному, художньому вигляді. Вони можуть бути зроблені з використанням звичайної техніки фотографування або ж за допомогою будь-яких спеціальних фото- або наукових технологій.

Об’єктом фотографії може стати будь-який об’єкт науки з мікро- і макросвіту: кристали, частки, клітини, рослини, тварини, природні явища, тощо. Фотографії мають бути нетривіальними, показовими, художніми і виконаними на високому технічному рівні.

Крайній термін подання фотографій на конкурс – 6 квітня 2015 року.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати конкурсні матеріали на адресу konkurs@kt.kharkov.ua і супроводити їх інформацією про автора: прізвище, ім’я, по батькові, науковий ступінь, вчене звання, місце роботи, посада, адреса, телефон.

Детальніше про умови конкурсу і вимоги до фотографій: http://www.focuscience.kt.kharkov.ua

30.03.2015

Літній відпочинок та оздоровлення від Інституту обдарованої дитини НАПН України

Інститут обдарованої дитини НАПН України пропонує літній відпочинок та оздоровлення для дітей 12–17 років з 1 по 21 липня в мальовничому Прикарпатті.

Програмою передбачено:

1.      Діагностика та розвиток:

 • діагностика  індивідуальних особливостей дитини психологами Інституту обдарованої дитини;
 • проведення розвивальних програм і тренінгів: як стати впевненим  у собі, як володіти емоціями,  як уникати конфліктів тощо.

2.      Відпочинок:

 • 5-разове збалансоване харчування;
 • спортивні заняття та змагання;
 • цікаве активне дозвілля;
 • заняття з креативного розвитку («HandMade»);
 • туристські походи та екскурсії;
 • психолого-педагогічний супровід кваліфікованих фахівців Інституту обдарованої дитини.

3.      Профілактика і лікування:

 • цілодобове медичне обслуговування;
 • лікувальні та профілактичні процедури: фізіотерапія, фітобар, ароматерапія, сольова лампа, моршинська вода № 1 і № 6.

Детальна інформація та запис за телефонами: (044) 247-07-58, (099) 542-44-77, (096) 0-500-940, (063) 247-07-58;

та на сайті: www.delta-tc.in.ua

18.03.2015

Програма «Міст до вищої освіти у Німеччині»

Goethe-Intitut в Україні запрошує школярів взяти участь у програмі «Міст до вищої освіти у Німеччині». Цільова група: здібні учні 9 чи 10 класів та рівнем знань німецької мови від A2/B1 (окрім учнів приватних шкіл та DSD-шкіл).

Програма «Міст до вищої освіти у Німеччині»:

 • допомагає компенсувати різницю між рівнем шкільної підготовки та рівнем підготовки, необхідним для вступу до німецького університету;
 • дає змогу вступити до вищих навчальних закладів у Німеччині, не відвідуючи додаткові підготовчі курси та не складаючи вступні іспити;
 • передбачає курси німецької мови, консультації з питань вищої освіти у Німеччині, міжкультурний тренінг та міжнародні іспити.

Умови участі:

 • учні 9 та 10 класів (на момент подачі заявки на участь у програмі);
 • учні, які проживають у таких містах: Ужгород, Львів, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Одеса, Київ, Миколаїв, Кіровоград, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя та Мелітополь;
 • висока мотивація до навчання в університеті Німеччини;
 • високий середній бал атестату, насамперед з математики, інформатики, природничих дисциплін та техніки.

Терміни:

 • до 31.03 – подання документів;
 • до 15.04 – перший етап відбору заявок та проведення індивідуальних співбесід;
 • до 20.05 – повідомлення остаточних результатів конкурсу.

Докладна інформація про програму додається.

11.03.2015

 

Міжнародний науковий конкурс Google Science Fair розпочинає прийом заявок, який триватиме до 18 травня!

Google оголошує про старт п'ятого щорічного конкурсу Google Science Fair. До участі запрошуємо всіх охочих віком від 13 до 18 років. Узяти участь можна самостійно або в складі команди (до 3-х осіб). На конкурс приймаються проекти з різних галузей науки: від психології та природознавства до комп'ютерних наук і антропології.

На переможців чекає багато цінних призів, серед яких грошові нагороди у розмірі 100 000 доларів США на навчання і гранти на модернізацію класних кімнат від Scientific American і Google; поїздка на Галапагоські острови в складі експедиції National Geographic; можливість відвідати штаб-квартиру дизайнерів LEGO в Данії тощо.

Ознайомтеся з правилами конкурсу та надсилайте свої проекти онлайн.

Більше дізнатися про проект можна за посиланням.

23.02.2015

Запрошуємо на ДІЙ FEST

З 31 жовтня по 2 листопада в Центрі науки і мистецтва «DIYA» при Національному центрі «Мала академія наук України» (пр. Перемоги, 44, кіностудія ім. О. Довженка) проходитиме третій фестиваль ДІЙ FEST.

Дні фестивалю будуть насичені корисною інформацією про те, як жити в гармонії з навколишнім світом в умовах міста, спортивними та музичними заходами. У рамках святкування Дня вегана відбудуться майстер-класи з приготування смачних і корисних страв. Ви зможете обмінятися речами і книгами, переглянути цікаве кіно, взяти участь у літературно-музичному вечорі й відвідати концерти українських та іноземних виконавців.

Уперше в рамках ДІЙ FEST відбудуться веган-забіг «Жива бібліотека», перший всеукраїнський конкурс фото- і відеоробіт щодо захисту прав тварин та ще багато цікавого. Щодня діятиме пункт збору макулатури і батарейок. А ще ви зможете визначити свій екологічний відбиток і отримати поради щодо його зменшення.

Відкриття ДІЙ FEST відбудеться 31 жовтня о 18.00 годині.

Програма фестивалю формується, стежте за новинами в офіційних групах:

31.10.2014

19 вересня о 14:00 у Дитячому центрі Музею Шевченка (Київ, бульв. Тараса Шевченка, 12) відбудеться зустріч із письменницею Оксаною Лущевською.

Оксана Лущевська – українська дитяча письменниця, яка мешкає й досліджує дитячу літературу в Америці. В Україні вийшло вже 12 книжок авторки – як для малят, так і для молодших підлітків. До Національного музею Тараса Шевченка на зустріч із письменницею ми запрошуємо тих, хто вже вважає себе цілком дорослими, щоб замислюватися над питаннями, що таке справжня дружба і як вона народжується, чому батьки часом сваряться, що таке перше кохання… Саме про це пише Оксана Лущевська в повістях «Дружба за листуванням», «Найкращі друзі» та «Інший дім». Отже, 19 вересня, 14 година – чудова нагода розпитати про складне й важливе. А ще, наприклад, дізнатися про те, як подружитися з підлітками з Америки й навіщо вчити англійську мову.

Вхід вільний.

17.09.2014

До уваги випускників шкіл та їх батьків! 27 травня 2014 року об 11.30 відбудеться онлайн-презентація факультету інформатики Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Організатори: факультет інформатики Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національний центр «Мала академія наук України». Презентацію проводить декан факультету інформатики НаУКМА д.ф.-м.н., проф. Глибовець Микола Миколайович. Презентація призначена, в першу чергу, для випускників-абітурієнтів, які бачать своє місце у сфері інформаційних технологій та прикладної математики та обирають навчальний заклад для здобуття вищої освіти.

Для перегляду онлайн-перзентації необхідно перейти за посиланням.

Прийняти участь в обговоренні онлайн-презентації та поставити питання можна за посиланням

Детальніше про факультет інформатики Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Питання, що найчастіше задають абітурієнти та їхні батьки

Промо-ролик про факультет інформатики НаУКМА.

Відео-ролик про НаУКМА.

20.05.2014
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН