Партнери

Google Science Fair 2014: олімпіада для юних науковців від Google

Google разом з партнерами Virgin Galactic, Scientific American, LEGO Education та National Geographic проводить четверту щорічну олімпіаду наукових проектів Google Science Fair та запрошує взяти участь всіх бажаючих віком від 13 до 18 років. Для того, щоб стати учасником конкурсу, вам потрібна лише зацікавленість та доступ до Інтернету. Прийом заявок триватиме до 12 травня 2014 року включно. А переможців буде оголошено 22 вересня 2014 року на заключній церемонії у головному офісі Google в Маунтін-В'ю, Каліфорнія.

Пам’ятайте, що саме ваш проект може допомогти вам здобути один з багатьох призів конкурсу. Цього року переможець отримає можливість приєднатися до команди Virgin Galactic на космодромі в Нью-Мексико під час їхньої підготовки до польоту в космос та бути одним з перших, хто привітає космонавтів на Землі після повернення з космосу; 10-денну поїздку на Галапагоські острови разом з журналом National Geographic, а також річну підписку на електронну версію журналу Scientific American для своєї школи. Переможці у кожній віковій категорії отримають можливість обрати у якості призу екскурсію на завод LEGO в Данії, дивовижний досвід в офісі Google або National Geographic.

Детальніше: Google Science Fair 2014

Джерело: команда Google Science Fair

16.04.2014

Міжнародний молодіжний табір тисячоліття збирає молодих талановитих людей з усього світу
STEM inspiration from the International Millennium Youth Camp 2014

Міжнародний молодіжний табір тисячоліття збирає молодих талановитих людей з усього світу з метою їх залучення до наукових досліджень та технологічних розробок для вирішення ключових завдань людства. Подача заявок на участь у Молодіжному таборі тисячоліття наразі відкрита!  

Енергія, їжа та вода є одними з найбільш важливих завдань сьогодення із врахуванням усіх аспектів навколишнього середовища та суспільства. Нові покоління фахівців мають ключ до успіху, вирішуючи ці завдання. Ось чому існує попит на енергійних молодих науковців та зростає потреба створювати та підтримувати інтерес учнів та залучати їх до науки, технологій, інженерії та математики.    

З 2010 року Міжнародний молодіжний табір тисячоліття залучає обдарованих молодих людей, які мають пристрасть до науки і технологій. Табір, організований Фінським науково-освітнім центром LUMA, Академією технологій Фінляндії та Університетом Аалто, створює  унікальну можливість для розумних молодих людей бути залученими до наукової діяльності та мережі передових дослідників та фахівців. Метою табору є поширення інтересу до науки і технологій та розвиток науки, технологій, інженерії та математики і кар’єрних можливостей у Фінляндії.      

Однотижневий табір проходить на території міста Гельсінкі і є безкоштовним для всіх учасників включаючи витрати на подорож та розміщення. Учасники табору також приймаються на навчання до наукового факультету Гельсінського Університету.  

Детальніше про Молодіжний табір тисячоліття можна подивитись тут.

08.11.2013

ІІІ Міжнародний науково-практичний семінар «Філософія для дітей» і діалог дорослих: шляхи перетину в освіті

Шановні колеги!  

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІІ Міжнародному науково-практичному семінарі — «Філософія для дітей» і діалог дорослих: шляхи перетину в освіті, який відбудеться 23-26 жовтня 2013 р. у м. Київ.

Мета семінару: познайомити аудиторію вчителів та викладачів зі всесвітньо відомою методикою «Філософія для дітей», спрямованою на рефлексивно-мисленнєвий розвиток учнів та студентів. У цьогорічному семінарі  робиться акцент на діалозі.

Базовою складовою даної методики є сократівський діалог. Діалог виступає інструментом для виховання культури мислення, аргументування власної позиції, культури спілкування. Від учасників заходу очікується презентація власного досвіду з використання діалогу як інструменту в навчальному процесі.

Хедлайнер семінару:

Джінван Парк (Південна Корея), доктор філософії, професор, завідувач відділу етики Кйонсанського національного університету, Віце-президент Міжнародної ради з «Філософії для дітей» (2009-2011 рр.), Президент МО «Філософія для дітей країн Азії та Океанії», Президент Корейської академії навчання філософії в школі, член Міжнародного товариства «Філософська освіта країн Азії та Океанії  у розвитку демократії» під егідою ЮНЕСКО

До участі запрошуються вчителі, викладачі, аспіранти, студенти, дослідники, які працюють в сфері викладання гуманітарних дисциплін.

Бажаючі взяти участь у семінарі мають до 21 жовтня надіслати тему виступу на адресу kravchenko_y@email.ua. Разом з темою виступу вкажіть своє прізвище та ім'я, назву навчального закладу, посаду (науковий ступінь, якщо є), курс та спеціальність (для аспірантів та студентів).

Передбачається публікація тез виступів за результатами проведеного заходу.

Іногородні учасники самостійно оплачують, проїзд та проживання.

Кількість місць обмежена.

З усіх питань, що стосуються семінару, звертатись до Юлії Кравченко (kravchenko.u@gmail.com, 098 4340717)

18.10.2013

Рекордні ціни закордонного книжкового ринку на навчальний посібник українських учених

На багатьох авторитетних Інтернет-сайтах США, Канади, Англії, Франції, Німеччини, Японії та інших країн  є інформація про російськомовне видання німецьким видавництвом VDM Verlag  навчального посібника  «PARADOXES of CONTINUUM MECHANICS and contiguous fields of knowledge. Section 1. New approaches to statements and solutions of some classical Mathematical Physics problems» (автор Alexandr Kozachok).

Це видання здійснене у 2009 році на підставі виданого в Україні у 2005 році навчального посібника для вищих навчальних закладів «ПАРАДОКСЫ МЕХАНИКИ СПЛОШНЫХ СРЕД. Новые подходы к постановкам и решения некоторых классических задач математической физики» з передмовою наукового редактора, академіка НАНУ В. Г. Бар’яхтара. Згідно з висновками авторитетних фахівців, сформульовані автором наукові положення підлягають відображенню в навчальному процесі. Протягом останніх трьох років видання, здійснене VDM Verlag, у більшості країн пропонується за цінами в межах приблизно 80 – 120 доларів США. За такими ж цінами це видання розповсюджується в Україні, а також у Росії. Але протягом 2009 року ціни в багатьох випадках були значно вищими і у віддалених від видавництва країнах інколи навіть рекордними, бо досягали  декількох тисяч доларів США.

Російська версія статті (RU) скачати

Англійська версія статті (EN) скачати

16.09.2013

Оголошується набір учнів 5-х класів 

Дитячої інженерної академії

На виконання Указу Президента України від 31 серпня 2010 року № 889 «Про утворення державної дитячої інженерної академії», у рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України  вперше проводиться набір до 5-х класів Державного загальноосвітнього навчального закладу – гімназії «Дитяча інженерна академія».

Заклад нового типу відкривається з метою виявлення та підтримки дітей, які мають схильність до  винахідницької та конструкторської діяльності. Навчання буде відбуватися під патронатом Київського національного університету будівництва і архітектури та інших провідних технічних вузів України за напрямами:

  • робототехніка;
  • архітектура та дизайн;
  • інженерія  та ін.

Для кожного учня буде розроблений особистий освітній маршрут. Значний компонент у навчальному процесі складатиметься з позакласної та гурткової роботи.

Конкурсні випробування до 5-го класу проводяться у формі співбесіди. У 2013/2014 навчальному році чекаємо учнів м. Києва. З наступного навчального року планується набір учнів усіх регіонів України до 5–6-х класів.

Додаткова інформація за телефонами: 4814762 (відділ експериментальної педагогіки та управління освітою Міністерства освіти і науки України; моб. 0972211172 (директор гімназії – Боровик Дмитро Віталійович).

Запрошуємо взяти участь у конкурсному відборі. Чекаємо майбутніх винахідників та талановитих інженерів. 

20.08.2013

Грант на найкращий IT-проект «Creative Mind»

Основна умова конкурсу: результатом проекту має бути створення і презентація певного IT-продукту, де продуктом є і комп’ютерний твір, і проект.
Розмір індивідуального гранту на створення IT-продукту: 40 000 грн.
Термін реалізації проекту: не пізніше 3 місяців з дня отримання гранту.
Конкурс складається з одного блоку: індивідуальні гранти на створення IT-проекту.
Гранти присуджуються в таких IT-галузях:

  • Web Development;
  • Mobile Development;
  • Game Development.

Положення про порядок надання благодійної допомоги в рамках благодійного проекту «Creative Mind» Міжнародного Благодійного фонду «Костянтина Кондакова»

Детальніше: Грант на найкращий IT-проект «Creative Mind»

22.04.2013

Google Science Fair: у пошуках нової генерації науковців та інженерів, які змінять світ

Google Science Fair – це міжнародний конкурс, у рамках якого учні та студенти віком від 13 до 18 років із різних куточків світу проводять наукові експерименти або створюють технологічні проекти та представляють їх в Інтернеті. Потім ці проекти змагаються за призи, а учні отримують нові знання та неймовірний досвід, який буває раз у житті. Попередні переможці проводили діагностику раку та створювали ліки, винаходили нові ефективні способи обробки землі й досліджували світ природи навколо.

Проекти для конкурсу подаються з 30 січня до 30 квітня 2013 року. На початку червня організатори оголосять 90 регіональних переможців з Америки, Європи, Середнього Сходу, Африки й Азіатсько-Тихоокеанського регіону, які представили найкращі проекти. З цієї групи наприкінці червня будуть обрані 15 фіналістів. У вересні фіналісти вирушать до головної штаб-квартири Google у Маунтін-В’ю, штат Каліфорнія, де представлять свої проекти на розгляд шановного журі. З цих 15-ти фіналістів буде обрано переможця в кожній віковій категорії (13-14 років, 15-16 років, 17-18 років), а також основного переможця конкурсу, який отримає головний приз.

Серед цьогорічних призів – стипендія на навчання від Google, подорож на 10 днів на Галапагоські острови з командою експедиторів National Geographic, стажування в компаніях Google, CERN або LEGO і грант. Також цього року партнер конкурсу журнал Scientific American вручить ще одну нагороду «Наука в дії». Її отримає проект, присвячений соціальним питанням, який може реально змінити життя людей і суспільства в цілому. Люди зможуть проголосувати за ідею, яка найбільше надихає, а навчальний заклад переможця буде відзначено нагородою «Гордість школи».

Проекти приймаються на конкурс до 30 квітня 2013 року. Учні та вчителі, які хочуть узяти участь, мають ознайомитися з усією потрібною інформацією на сайті www.googlesciencefair.com і зареєструватися.

Джерело: команда Google Science Fair

14.02.2013
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН