Партнери

Запрошуємо провести літні канікули в Польщі

У рамках співпраці з державними закладами освіти Польщі пропонуємо стати учасником освітньо-краєзнавчої програми. Запрошуються не лише діти, а й молодь та інші громадяни України.

Мета програми: розширення знань у галузі європейської інтеграції, вивчення історії, культури та традицій Польщі, ознайомлення із закладами освіти, відвідування музеїв, пам’яток культури й архітектури.

Учасників цілодобово супроводжуватимуть польські опікуни та керівник групи з України (1 опікун на 15 осіб ‒ безкоштовно).

Програма А
Перелік міст, які пропонується відвідати: Люблін, Варшава, Пулави, Казиміж Дольний, Козлувка, Наленчув.
Проживання: м. Люблін, у Домі студента в кімнатах на 3 особи (в кімнаті меблі, холодильник, умивальник) у блоці (душова кабіна, туалет та кухня).

Харчування: триразове в ресторані (сніданок, обід і вечеря).

Програма B
Перелік міст, які пропонується відвідати: Краків, Кельце, Хенцини, Люблін, Подзамче Хенцінське, Крайно, Новіни.
Проживання: м. Кельце, в кімнатах на 2-3 особи (в кімнаті меблева стінка, холодильник, душова кабіна, умивальник та туалет, Wi-Fi).

Харчування: триразове (сніданок, обід і вечеря).

Програма C
Перелік міст, які пропонується відвідати: Люблін, Каліш, Вроцлав, Познань, Гнезно, Вжесня, Острув-Велкопольський, Олесниця.
Проживання: м. Каліш, у Домі студента в кімнатах на 2 особи (в кімнаті меблі, холодильник, душова кабіна, умивальник та туалет, Wi-Fi).

Харчування: триразове (сніданок, обід і вечеря).

Термін програми (всього / в Польщі) Вартість поїздки
євро грн
A 10 / 8 250 1400,00
B 10 / 8 280 1400,00
C 14 / 12 430 1400,00

У вартість входить: оформлення запрошення з університету для перетину кордону, оформлення страхового полісу та бронювання квитків на потяги, проїзд потягом з Києва до Ковеля й автобусом з Ковеля до Кельця (Любліна) туди і назад, проживання в Домі студента і триразове харчування, послуги комфортабельного автобуса під час екскурсій, послуги екскурсоводів у містах, музеях та наукових центрах, вхідні квитки в музеї, наукові центри, спортивно-розважальні комплекси й аквапарки, вартість сухого провіанту (видається під час екскурсій на весь день і при повернені в Україну).

Для участі необхідно надіслати на електронну адресу анкету учасника, копію закордонного біометричного паспорта, квитанцію про оплату в сумі 1400 грн. Реквізити для оплати будуть надіслані учасникам освітньо-краєзнавчої програми електронною поштою після отримання анкети і копії закордонного біометричного паспорта.

Детальна інформація:

Офіційна сторінка

juntur2@ukr.net

(093) 561-00-14, (050) 444-48-29

23.05.2019

Стартував конкурс стартапів проекту UNIDO/GEF

Програма акселерації проекту UNIDO/GEF – конкурсна програма нових ідей, покликаних надати імпульс розвитку української економіки. Над розвитком ідей і стартап-проектів працюватимуть фахівці UNIDO та провідні міжнародні експерти спільно з представниками влади, бізнесу та громадянського суспільства.

Учасники програми отримають:

 • фінансову підтримку від Проекту UNIDO/GEF для розвитку стартап-проекту (в розмірі від 5 до 50 тис. дол. США);
 • коучинг із новітніх методик бізнес-управління та комунікації від міжнародних та національних експертів;
 • можливість представити свої стартапи на міжнародних майданчиках;
 • програму менторингу від міжнародних та національних експертів;
 • можливість налагодити контакти з фахівцями та керівниками в конкретній галузі;
 • залучення інвесторів з України та інших країн для оцінки інвестиційного потенціалу бізнесу;
 • підтримку в пошуку партнерів та фінансових ресурсів для реалізації ідей.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету.

Заявки приймаються з 25 квітня по 25 травня 2019 року.

До участі в конкурсі запрошуються малі та середні підприємства з терміном реєстрації не менше 3 років; організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники, які мають власний стартап-проект.

Стартап-проекти мають бути спрямованими на запровадження «чистих» технологій (будь-яких процесів, продуктів або послуг, які знижують негативний вплив на навколишнє середовище за рахунок значного підвищення енергоефективності виробництва, сталого використання ресурсів (відходів) або заходів щодо захисту навколишнього середовища) та мати результат скорочення викидів парникових газів та інших забруднюючих речовин у навколишнє середовище.

Детальніше:

Facebook

10.05.2019

Національний музей Тараса Шевченка розпочинає серію зустрічей із людьми, які присвятили своє життя музейній справі

23 квітня о 17:00 у Національному музеї Тараса Шевченка чекають на підлітків, які намагаються визначитися, ким хочуть стати, щоб поговорити про музейні професії та навчання упродовж життя – life-long learning.

Формат зустрічі – «жива бібліотека». Наші спікери – екскурсовод, реставратор, куратор виставок та історик – наче книжки, розкажуть кожен свою історію про власний шлях до професії.

Ми не будемо давати настанов і переконувати, лише ділитися своїм досвідом та розповідати, чому ми любимо працювати у музеї.

Наші спікери:

 • Марія Борисенко – художниця-реставратор з Національного заповідника Софія Київська, член Національної спілки художників України;
 • Вікторія Антоненко – завідувач експозиційним відділом Національного музею Тараса Шевченка, співкуратор виставок «Анна фест: Vis-à-vis. Україна-Франція: 800 років після Анни» (2017), «РЕВОЛЮЦІЯ МІФУ: трансформація кобзарства в ХІХ–ХХІ століттях» (2018), «Катерина: ВКЛ/ВИКЛ. Нове прочитання» (2019);
 • Олег Магдич – історик, викладач. Професійні інтереси: медієвістика, історія церкви, Шевченко як творець публічної історії;
 • Любов Таращук – екскурсовод із 13 роками професійного досвіду, працює у Національному музеї Тараса Шевченка, водить екскурсії німецькою та англійською мовами.

Участь – безкоштовна!

Щоб вдало спланувати зустріч, ми просимо зареєструватися усіх охочих.

Детальніше:

Facebook

11.04.2019

Всеукраїнський конкурс-рейтинг з роботи з обдарованими дітьми «Школа – джерело талантів»

Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України та Національний центр «Мала академія наук України» за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України проводять Всеукраїнський конкурс-рейтинг для закладів загальної середньої та позашкільної освіти усіх типів і форм власності з метою вивчення стану роботи з обдарованими дітьми та талановитою молоддю України.

До участі у Конкурсі запрошуються педагогічні колективи шкіл, ліцеїв, гімназій, позашкільних та інших закладів освіти, в яких проводиться систематична робота з обдарованими дітьми та молоддю.

Головна мета конкурсу – створення всеукраїнської мережі закладів освіти з роботи з обдарованими дітьми та молоддю, підвищення ролі і статусу творчих педагогічних колективів та закладів освіти.

Завдання конкурсу:

 • створення всеукраїнського Реєстру закладів освіти з роботи з обдарованими дітьми та молоддю;
 • моніторинг програмно-методичного забезпечення навчальних закладів з роботи з обдарованими дітьми та молоддю;
 • підвищення престижу закладів освіти, мотивації до використання інноваційних практик у роботі з обдарованими дітьми та молоддю.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Детальніше:

Школа - джерело талантів (умови участі)

вул. Січових Стрільців, 52Д, м. Київ, 04053

(‎044) 481-27-09, ‎067 444-39-52 (Онопченко Олена)

konkursiod@gmail.com (листи надсилайте з приміткою «Школа»

03.04.2019

VІІ Всеукраїнський конкурс «Творчий вчитель – обдарований учень»

Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України та Національний центр «Мала академія наук України» за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України проводить VIІ Всеукраїнський конкурс «Творчий вчитель – обдарований учень».

Головна мета конкурсу – створення умов для творчої самореалізації освітян, поширення їх інноваційного досвіду впровадження у практику особистісно орієнтованих, практико-спрямованих, компетентнісних підходів до освіти обдарованих дітей та молоді, ідей STEM-освіти і спеціалізованої освіти наукового спрямування; підвищення ролі та статусу творчих педагогів у педагогічних колективах і державі загалом.

Основні завдання конкурсу:

 • виявлення досвіду найкращих педагогів, які ефективно використовують інноваційні форми і методи роботи з обдарованими дітьми та молоддю, зокрема з освітнього напряму STEM і спеціалізованої освіти наукового спрямування;
 • популяризація педагогічних здобутків педагогів-новаторів та інших учасників освітнього процесу;
 • створення інформаційного освітнього простору, поповнення банку інноваційних робіт педагогів, спрямованих на розвиток особистості учня;
 • організація методичної підтримки учасників освітнього процесу з питань виявлення, розвитку і підтримки обдарованих дітей та молоді.

До участі у конкурсі запрошуються: керівники закладів освіти, вчителі, класні керівники, психологи; керівники гуртків закладів загальної середньої та позашкільної освіти як державної, так і недержавної форм власності; працівники закладів дошкільної освіти та центрів раннього розвитку дитини; студенти закладів вищої освіти, науковці.

Детальніше:

VІІ Всеукраїнський конкурс (умови участі визначено у Положенні про конкурс)

(067) 233-65-63, (050) 907-07-25

konkursiod@i.ua

03.04.2019

Уперше в Україні запускається онлайн-курс з протидії цькуванню у школі

Платформа Prometheus разом з Міністерством освіти і науки України запускають безкоштовний онлайн-курс з протидії цькуванню в закладах освіти. Адже вважають, що найкращий шлях розв’язання проблеми – її запобігання. Тож пропонують всім батькам і вчителям приєднатися до курсу «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти», що стартує з 2 квітня 2019 року.

Курс складається з п’яти модулів, під час яких провідні українські правозахисники, психологи, тренери, керівники міжнародних проектів та ініціатив дадуть відповіді на такі питання:

 • що таке булінг (цькування) і які його прояви;
 • як діагностувати наявність булінгу (цькування) в колективі;
 • як діяти в разі його виявлення;
 • як організувати системну роботу з протидії та запобігання булінгу в закладах освіти.

Згідно з даними, опублікованими UNICEF у 2017 році, 67% дітей в Україні віком від 11 до 17 років стикались із проявами булінгу, а майже чверть школярів ставали його жертвами.

Саме тому курс із протидії та попередження булінгу насамперед орієнтований на освітян і батьків, які є безпосередніми учасниками потенційної конфліктної ситуації між дітьми. У рамках курсу буде розглянуто причини появи цькування, механізми врегулювання та правовий захист дитини в разі настання такого випадку.

Курс підготовлено в рамках створення національної системи протидії та попередження булінгу (цькування) в закладах освіти МОН України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» й українського громадського проекту масових відкритих онлайн-курсів Prometheus. У разі успішного складання модулів кожен учасник отримає сертифікат від Prometheus.

Детальніше:

Prometheus

02.04.2019

Всеукраїнський STEM-фестиваль «ROBOfirst – більше, ніж роботи»

6 та 7 квітня 2019 року у приміщенні МКЦ «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться щорічний Всеукраїнський STEM-фестиваль «ROBOfirst – більше, ніж роботи». Тема цьогорічного сезону – «Вперед на орбіту!»

У рамках фесту буде проведено два найбільші світові конкурси з науки та робототехніки – фінал Всеукраїнського чемпіонату «FIRST LEGO League» (55 найкращих команд – 500 школярів-винахідників з усіх куточків України, діти 10–16 років) і Всеукраїнський фестиваль «FIRST LEGO League Junior» (74 команди – понад 400 учнів 6–10 років).

Місія обох програм полягає у тому, аби показати учням і вчителям: світ науки і технологій є неймовірно цікавим та захопливим! Міжнародна програма складена так, щоб учні отримували задоволення від занять наукою і технікою. Також метою програм є формування українського інженерно-технічного потенціалу дітей та молоді України, виховання спеціалістів з розвинутими лідерськими якостями, сучасним інженерним мисленням і здатних вирішувати надскладні завдання у високотехнологічних галузях.

«ROBOfirst…» – це 2 дні майстер-класів з робототехніки і програмування, наукові експерименти та науково-популярні лекції, змагання роботів, дитячі космічні проекти, виступи представників STEM-освіти та, звісно ж, величезна кількість розваг для дітей будь-якого віку!

Детальніше:

ROBOfirst

Facebook

+38 (063) 347-56-80 (Демидов Герман)

20.03.2019

Стипендіальна програма!

Ініціативність, працьовитість, відповідальність та хист до створення власних проектів – це провідні риси успішної людини, які закладаються ще у школі. Якщо ви вважаєте, що варті більшого і готові позмагатися за навчання у школі, яка розвиває справжні навички ХХІ століття, ‒ на вас чекає Стипендіальна програма!

ЩО ТАКЕ СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА?

Стипендіальна програма – це грант від «Освіторії», який повністю або частково покриває вартість навчання у Новопечерській школі. ГС «Освіторія» надає можливість талановитим, здібним та працьовитим учням 8‒11 класів здобувати якісну середню освіту і розвивати лідерські навички у Новопечерській школі, яка є однією з найінноваційніших шкіл України та світу.

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ УЧАСТІ?

Бути учнем 8‒11 класів у наступному навчальному році.
Проживати в місті Києві або околицях.
Мати визначні академічні, творчі, спортивні або соціальні здобутки.
Бути активним, ініціативним, відповідальним та працьовитим.
Успішно пройти всі три етапи вступної кампанії.
Бути з матеріально незабезпеченої родини / належати до категорії соціально незахищеної молоді.

Особливістю гранту є можливість також рекомендувати учня, який стане гідним претендентом на участь. Рекомендувати його можуть викладачі, наукові керівники, репетитори та близькі.

КОЛИ ПОДАВАТИСЯ?

Форма для реєстрації та рекомендації учня доступні за посиланням.

Дедлайн подачі: 20 травня.

Детальніше:

+38 (067) 274-57-02 (Мілена Комар ‒ менеджер програми)

kmm@osvitoria.org

Youtube

15.03.2019

Всесвітній тиждень мозку

Під час Всесвітнього тижня мозку (11–17 березня) всі охочі зможуть дізнатися, як побудований і працює наш мозок, чому відбуваються збої в його роботі та як їм запобігти. Організатори Тижня мозку в Україні презентують науково-популярні демонстрації та лекції для школярів і широкої публіки, наукові лекції для фахівців, а також закликають старшокласників до участі в Нейроконкурсі, переможець якого зможе представити нашу країну на міжнародному змаганні.

Зокрема, у програмі:

11 березня, 18:30

Кіноклуб НаУКМА (вул. Набережно-Хрещатицька, 27а, 9 корпус, 1-й поверх, 13 аудиторія) – «Вірусний енцефаліт» («Пробудження»). Лектор – Ірина Білоус.

13 березня, 18:30

Інститут фізіології ім. О. О. Богомольця НАН (вул. Богомольця, 4) – «Хвороба Альцгеймера» («Все ще Еліс»). Лектор – Ліза Забенько.

15 березня, 18:30

Інститут фізіології ім. О. О. Богомольця НАН (вул. Богомольця, 4) – «Аутизм» («Темпл Грандін»). Лектор – Євгеній Шеремет.

16 березня, 11:00–18:00
Інститут фізіології ім. О. О. Богомольця НАН (вул. Богомольця, 4)
11:00 – Відкриття локації. Лекції:
11:30 – «Спорт і мозок: про що сперечаються науковці?» (Олександр Скороход);
12:00 – «Мозкові хвилі» (Андрій Чернінський);
12:30 – «Мозок та релігія» (Дмитро Ісаєв);
13:00 – «Як ми мислимо: аналітичні зони мозку» (Біжан Шаропов);
13:30 – «Емоційний інтелект – наш друг чи ворог?» (Віктор Досенко).
14:00–16:00 – «нервові» Дні науки, під час яких учені розкажуть і наочно продемонструють різні аспекти функціонування нервової системи:
 • Розглянь мозок зсередини. Мікротом і мікроскоп дозволяють побачити таємниці мозку.
 • Ген медузи допомагає лікувати хвороби мозку. Зустріч зі справжньою ГМО мишею.
 • Виміряй власну чутливість! Різні люди більш або менш чутливі до температури й болю. А яка чутливість у тебе?
 • Дивовижний світ мозку. Виставка наукових фотографій.

16:00 – Кінодискусія – «Сон і мозок: що відбувається під час сну?» (Нана Войтенко). Демонстрація та обговорення кінострічки «Початок».

17 березня – відбірний тест для старшокласників на змагання в Нейроконкурсі.

Детальніше:

Ukrainian brain bee;

Facebook.

06.03.2019
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН