Піщанська Валерія Володимирівна

Найґрунтовнішою підвалиною моєї життєвої етики є бажання 
присвятити себе «созидательному труду», імідж якого так нещадно понищили 
неправильно витлумачені меркантильні ідеали капіталістичного світу. На цьому ж постулаті засноване і моє бачення власного майбутнього.

Валерія Піщанська

Поганий учитель підносить істину, хороший – вчить її знаходити. Чим більше знатимуть учні про те, що не передбачено програмою, тим цікавішою стане для них ця наука. Школа стає справжнім осередком культури лише тоді, коли виховання ґрунтується на вірі в дитину, коли творча праця педагога стає поштовхом для захопленої справи учня. Для Піщанської Валерії саме школа відіграла велику роль у визначенні індивідуальних особливостей і професійних здібностей.

Піщанська Валерія народилася 8 серпня 1989 р. у місті Душанбе. Згодом сім’я переїхала до Києва.

Батьки Валерії завжди піклувались про те, щоб їх донька отримала гідну освіту. Одним із таких кроків був підбір школи, якою став ліцей «Наукова зміна». Треба зазначити, що вчителям цього ліцею вдається не просто вдовольняти потреби учнів у базовому рівні знань, але й враховувати і направляти у правильне русло їх особисті риси, зокрема амбіції, заохочуючи завзятих дітей до самостійної дослідницької діяльності.

Перша пошуково-дослідницька робота Валерії була з економіки та містила елементи самостійного дослідження. Саме це стало запорукою успіху. Далі, впродовж трьох років, дівчина працювала над темою «Національна фінансова система та проблема відмивання брудних грошей». Із цією роботою їй вдалося здобути перемогу на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2007 р.

Окрім навчання в Малій академії, Валерія неодноразово брала участь у конкурсі юних істориків – своєрідних дебатах на історичну тематику, щорічно ставала призером Всеукраїнської олімпіади з економіки.

Талановиту дівчину захоплювала і творча діяльність. Двічі її вірші були відзначені та опубліковані в альманахах львівського видавництва «Зелений пес», зокрема в книзі «Digital – романтизм» (www.cmi.h.com.ua). Крім того, Валерія грає на флейті, чим почала займатися вже студенткою.

Зараз, навчаючись у Національному університеті «Києво-Могилянська академія», Валерія продовжує займатися дослідженнями за темою, обраною ще в Малій академії. Вона є активною учасницею студентських наукових конференцій, бере участь у заходах і вищого рівня, зокрема у Всеукраїнській науковій конференції з державних фінансів.

Першим поштовхом до особистого становлення Валерія завдячує своїй матері, яка зуміла прищепити їй внутрішню потребу до самовдосконалення. Що ж до виховання та стимулювання в царині науки, то тут особливого значення заслуговує діяльність Поліванової Наталії Михайлівни, викладача економіки ліцею «Наукова зміна», яка три роки була науковим керівником Валерії, та Карпюк Галини Іванівни, викладача економіки Українського гуманітарного ліцею – тренера Київської команди учасників Всеукраїнської олімпіади з економіки. Обидві ці мудрі жінки дотепер підтримують Валерію, є її порадницями у різних життєвих обставинах.

А ще Валерія вважає, що «творцями успіху є наполегливість, талант, десь харизма, повага до власної праці та часу, правильна розстановка пріоритетів».

Її життєва активність виявляється в різних інтересах: «Часом я працюю вільним дописувачем, часом допомагаю учням свого ліцею готуватися до тих заходів, у яких сама брала участь, реанімуючи таким чином власні приємні спогади. Ну а часом я байдикую, але завжди лишаюся собою…»

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН