Воронков Дмитро Олександрович

Людина – істота розумна,
а особистість –розумна та мисляча.

Дмитро Воронков

Людина дорослішає проходячи у житті певні випробування, долаючи життєві перешкоди, працюючи та розвиваючись. І навзнаки цього згодом їй стає притаманне глибше мислення, спостережливість, розміркованість, стійкість у переконаннях і діях, вміння чекати свого часу.

Дмитро Воронков – юний художник з великим досвідом роботи. Його працелюбності, набутим результатам та перемогам по-доброму може позаздрити навіть молодий фахівець.

Народився Дмитро 10 вересня 1990 року у місті Молодогвардійську Луганської області. Тато Дмитра – рятувальник, мама працює вчителем інформатики Молодогвардійської середньої загальноосвітньої школи № 10.

Свою «кар’єру» Дмитро розпочав у 2 класі. А все почалося з того, що якось у Криму Діма з батьками відвідав художню виставку сучасних митців. Враження було настільки сильним, що хлопчику вкрай захотілося самому створити власну колекцію. До того ж спроба малювати у нього вже була. (Треба зазначити, що Дмитро з дитинства був дуже енергійною дитиною, тому батьки залучали сина і до музики, і до малювання, щоб дати розраду його енергії і направити її у правильне русло.)

Коли Діма розповів про свої «серйозні плани», батьки захвилювались і віддали сина до Художньої школи. І тут розкрилися й інші риси характеру Дмитра. Виявилось: якщо хлопчина ставить собі щось за мету, справа має бути обов’язково досягнута! А внутрішнього горіння було досить –талановитий хлопчик просто вражав викладачів своїми ідеями. Незабаром з’явились перші картини, виставки, конкурси…

 
 
 
 

До Малої академії Дмитро прийшов у 9 класі. Дізнався про заклад випадково і сам виявив ініціативу займатися дослідницькою діяльністю. Згодом став дійсним членом Луганського територіального відділення Малої академії наук України в секції мистецтвознавства і учасником Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. У 2006, 2007 роках Дмитро був переможцем обласних етапів конкурсу-захисту, учасником ІІІ етапу. 2008 року він став переможцем фінального етапу конкурсу-захисту в м.Києві.

Також у цей час Дмитро неодноразово брав участь і в інших творчих, мистецьких конкурсах, ставав учасником наукових конференцій, а саме:

2006 рік

 • І місце у фестивалі-конкурсі народної культури «Зорецвіт» в номінації «Персональна виставка», м.Луганськ.
 • І місце у фестивалі-конкурсі народної культури «Зорецвіт» в номінації «Живопис», м.Луганськ.
 • II місце в обласному конкурсі учнівської молоді з інформаційних технологій у номінації «Оffice», м.Луганськ.
 • II місце у фестивалі-конкурсі народної культури «Зорецвіт» в номінації «Петриківський розпис», м.Луганськ.
 • III місце в Луганському обласному дитячому фотоконкурсі у номінації «Пишайтеся, батьки!», м.Луганськ.
 • Нагороджений грамотою учасника Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Молодь. Суспільство. Культура.»

2007 рік

 • І місце у ІХ Всеукраїнському конкурсі-фестивалі дитячої та юнацької творчості «Наша Земля-Україна» у номінації «Образотворче мистецтво», молодіжно-дитячий центр «Артек».
 • Диплом ІІ ступеня Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», м.Київ.
 • Грамота учасника Всеукраїнського зльоту юних техніків України різних поколінь, член делегації Луганської області, м.Київ.
 • І місце в обласному конкурсі комп’ютерних розробок з патріотичної тематики в номінації «Кращий Web-сайт», м.Луганськ.
 • III місце в обласному конкурсі учнівської молоді з інформаційних технологій у номінації «Web-дизайн», м. Луганськ.
 • І місце в обласній виставці-конкурсі дитячої творчості «Знай і люби свій край», м.Луганськ.
 • І місце в обласній виставці-конкурсі робіт юних фотолюбителів «Моя Україно!», м.Луганськ.
 • Диплом за активну участь у відкритій науковій конференції учнів-членів Малої академії наук України «Традиції і сучасне у культурі народів Слобожанщини», м.Харків.
 • II місце в міської олімпіаді з інформатики.
 • І місце у відкритому конкурсі з інформатики у номінації «Рhotoshор» під патронатом наукового центру «Ноулідж», м.Луганськ.
 • І місце у конкурсі дитячої творчості «Майбутнє – очима дітей» в номінації «Кращий плакат на податкову тематику у комп'ютерному варіанті», м.Краснодон.

2008 рік

 • І місце у відкритому обласному конкурсі «Infotech» з інформаційних технологій у номінації «Web-дизайн», м.Луганськ.
 • ІІІ місце в обласному конкурсі «Зоряний шлях».
 • Диплом за кращу авторську розробку в номінації «За неординарну творчу розробку» в категорії «Web-розробки» з програмним засобом навчально-інформаційної програми», м.Київ.

Окрім зазначених результатів, у Дмитра є ще один вагомий показник його наполегливої праці – навчально-методичний посібник «Типи і форми сільських поселень на Україні» (Луганськ: Знання, 2007).

У здобутках кожної людини чільне місце завжди відведено батькам, учителям, наставникам. Дмитру, в першу чергу, пощастило з батьками. Мама – Лариса Миколаївна – є для сина і другом, і порадником, і науковим консультантом. Саме вона, бачачи мистецький талант сина, допомогла йому стати на свій шлях, підтримувала на конкурсах, при вступі в університет. Будучи фахівцем з інформатики, Лариса Миколаївна допомагала Дмитру в опануванні навчальних комп’ютерних програм, консультувала в процесі створення власних проектів. Тато як сильне начало завжди вселяв стійку надію у справах, був незамінним помічником у всіх важливих ситуаціях. Також особливу подяку Дмитро висловлює науковому керівнику, вчителю-методисту художніх дисциплін Луганської спеціалізованої школи №58 Красновій Наталії Миколаївні і вчителю художніх дисциплін Молодогвардійської художньої школи Єрмиловій Аллі Миколаївні. Їх висока педагогічна майстерність, творчий індивідуальний підхід спонукали Дмитра своє захоплення розвинути до професійного рівня.

Дмитро – сучасний юнак, який у вільний час, окрім занять живописом, комп’ютерним дизайном, веб-дизайном та архітектурою, любить пограти у настільний теніс та футбол. У спілкуванні він відкритий, щирий, інтелігентний, легко контактує з різними людьми, завжди радий поділитися своїми знаннями. З ним цікаво поговорити, пофілософствувати, адже його міркування несуть відбиток недитячої працелюбності і колосального досвіду. Наприклад, Дмитро вважає: «На звання «Особистості» може претендувати лише той, хто у своїй діяльності відтворює загальнолюдську культуру. Особистістю людина стає лише тоді, коли набуває здатності самостійно здійснювати людську діяльність, виробляючи предмети людського вжитку. Така діяльність буде віддзеркалюватись від іншого індивіда й, таким чином, опосередковувати діяльність людини відносно себе самої, а отже, і її ставлення до самої себе».

Дмитро Воронков як переможець Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2008 році успішно вступив до Київського національного університету будівництва і архітектури на факультет архітектури. Йому неймовірно цікаво вчитися, здобувати нові знання, піднімати планку своїх досягнень. Як відмінний студент він вже встиг до початку першої сесії заробити декілька «автоматів».

Дмитро продовжує займатися науково-дослідницькою діяльністю та розробляти веб-сайти, присвячені народному житлу та мистецтву. А також він сподівається, що колись його нові архітектурні проекти обов’язково оживуть і зроблять щасливішим не одне покоління!

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН