Педагоги

 • thumb_3o288ozpl31.jpg

  Рогальський Олександр Францович

  Перші спроби Олександра займатися науково-дослідницькою діяльністю належать ще до часів його навчання в 7-8 класах школи № 32 м. Херсона. Тоді юнак серйозно захопився точними науками, що дало незабаром позитивні результати. Вже у восьмому класі Олександр став учасником Всеукраїнської олімпіади з хімії, ввійшов у двадцятку кращих учнів на обласних олімпіадах з математики та фізики. Так набувався досвід, загартовувався характер.


  Детальніше

 • thumb_w9764ikyc23.jpg

  Сергієнко Ольга Миколаївна

  Цікавість до фізики, зі слів Олі, почалася спочатку з книжки «Квантова механіка», яка випадково потрапила до її рук. Згодом новина про прискорене розширення Всесвіту цілком захопила її. Виявилось, що інформація, якою вона володіє, є лише маленькою часточкою того, що вона може знати. І їй захотілось дізнатися ще більше


  Детальніше

 • thumb_coqn5f84dy9.jpg

  Карєва Милиця Олександрівна

  Карєва Милиця Олександрівна присвятила своє життя науково-педагогічній роботі з дітьми. ЇЇ особистий інтерес до природи, її таємниць і ресурсів з любов’ю перелився через творчу натхненну працю у вихованців. Для багатьох міських школярів, зацікавлених даним напрямком, зустріч із Милицею Олександрівною стала важливим переломним етапом їх життя на шляху до професійного самовизначення.

  Детальніше

 • thumb_929y3wr006s.jpg

  Іванова Людмила Ігорівна

  Я дуже щаслива у своїх учнях! Серед них мені зустрілося багато непересічних, талановитих, з оригінальними думками, наполегливих, яскравих, шляхетних, витончених... У багатьох своїх учнів я вчуся, бо їх молодий мозок може простежити те, чого ще ніхто не побачив. Багатьма я захоплююся.

  Детальніше

 • thumb_s2f0b8cz3lh.jpg

  Кондратюк Володимир Андрійович

  За час трудової діяльності ним було опубліковано біля 200 наукових робіт, в тому числі 4 монографії, з яких два підручники для студентів, один довідник для практичних лікарів. За участі Володимира Андрійовича написано і захищено 5 кандидатських дисертацій. Він є постійним учасником наукових конгресів, з’їздів, симпозіумів, конференцій.

  Детальніше

 • thumb_61z7tksc163.jpg

  Драчинський Анатолій Гаврилович

  Уже багато років при Полтавському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді діє астрономо-космічне наукове об'єднання "Персей", яке в Полтавському регіоні сміливо взяло на себе роль лідера в залученні учнівства до вирішення завдань, які мають практичне значення для розвитку науки і техніки, популяризації в Україні наукових досліджень та технічних досягнень в освоєнні космосу.

  Детальніше

 • thumb_ixk81409lit.jpg

  Мочуляк Наталія Олександрівна

  За останні роки Наталія Мочуляк створила чудову дієву команду учасників МАН. Деякі з її учнів уже стали студентами, але вони всерівно не забувають свого педагога і однодумців та продовжують плідну співпрацю в Малій академії. Наталія вміло допомагає своїм вихованцям в їх профорієнтації, створення життєвих ідеалів, дотримання стійкої громадянської позиції. ЇЇ особистість є яскравим прикладом для підростаючого покоління.

  Детальніше

 • thumb_yj764b1moq6.jpg

  Давиденко (Давидьон) Андрій Андрійович

  Творчість, як він вважає, може розвинутись лише на основі успадкованих задатків. За це він вдячний своїм батькам. У 21 рік ним було створено електронний прилад для повірки градуювання дозиметричних приладів без внесення їх датчиків в зону іонізуючого випромінювання, зокрема використовуваних до цього часу приладів типу ДП-5.

  Детальніше

 • thumb_51k4dr155x8.jpg

  Дерев’янко Надія Павлівна

  Мала академія наук України як загальнодержавний науково-громадський проект на сьогодні об’єднує 27 територіальних відділень обласного рівня. Одним із них є показове і перспективно діюче Івано-Франківське обласне відділення Малої академії наук України. Очолила Івано-Франківську обласну МАН талановитий педагог і відповідальний організатор, канд.пед.н. Дерев’янко Надія Павлівна.

  Детальніше

 • thumb_c81ud1ct06o.jpg

  Неліпа Світлана Василівна

  Найбільшу насолоду від своєї праці Світлана Василівна отримує від життєвих перемог і звершень своїх учнів. Всю свою педагогічну діяльність спрямовує на формування національно свідомої, духовно багатої, соціально активної, інтелектуальної, творчої особистості. В кожній дитині вона бачить індивідуальність: повага до дитини – наріжний камінь її педагогічного спілкування з учнями.

  Детальніше

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН