- Коли:жовтень 2022
- Формат:Офлайн
- Ціна:Участь безоплатна
Аби розвинути дослідницькі навички, поглибити знання з улюбленого предмета й випробувати їх на практиці, круто провести осінні канікули та повчитися робити STEM-проєкти. Це шлях просто до твоїх майбутніх досліджень і власних винаходів.
Мрієш вчитися без нудної теорії, щонайпрактичніше? Хочеш проводити незвичайні та захопливі експерименти, як у «Mythbusters»? Готовий/-а до спілкування та дискусій з однодумцями з усієї України, які так само мріють про дослідництво? Хочеш згенерувати спільну ідею та розробити оригінальний проєкт? Тоді долучайся!
Щоб дізнатися про інноваційні методи навчання та запровадження STEM у шкільній освіті, зарядитися свіжими ідеями та поспілкуватися з прогресивними вчителями з усієї України.
Хочете розвинути професійні навички, дізнатися, як зробити свої уроки інтерактивними та захопливими, обмінятися думками з активними освітянами? Тоді долучайтеся!
- Фізика — тут створюють пристрої, які допоможуть змінити світ на краще.
- Математика — тут опановують нові методи та підходи для розв’язання нестандартних задач.
- Техніка — тут дізнаються більше про мікроелектроніку та штучний інтелект, а також розбираються, як працюють нейрочіпи.
- Прикладне програмування — тут вчаться складати алгоритми, створювати й оптимізовувати програмний код і багато іншого.
- Астрономія — тут навчаються не лише спостерігати за зоряним небом, а й аналізувати свої спостереження, як справжні астрономи.
- Екологія — тут навчаються майстерно аналізувати чистоту ґрунтів, води та повітря, винаходити екологічно чисті технології.
Онлайн чи офлайн.
На учасників чекають майстер-класи, інтерактивні лекції, нічні спостереження за небом і нові знайомства.
Школа триває 5-6 днів протягом осінніх канікул. Учні та вчителі працюють як індивідуально, так і в команді. Є лекції суто для вчителів, окремо для школярів, а є й спільні заняття та тімбілдинг для всіх. Якщо школа проходить офлайн, будуть ще й екскурсії та інші цікаві пізнавальні заходи.
Наприкінці навчання вчителі презентують проєкти разом зі своїми учнями:
діляться результатами експериментів, розповідають про власні відкриття.
Це не просто корисний спосіб провести канікули — це нагода познайомитися з однодумцями, обмінятися досвідом та ідеями, повчитися вводити елементи STEM у шкільні уроки.
Переможці та призери конкурсу «МАН-Юніор Дослідник», а також педагоги, які їх готували.
Участь у школі безоплатна.
Усі учасники отримають сертифікати, а ті, хто презентує найкращі проєкти та здобуде І, ІІ і ІІІ місця, отримають грамоти.
Для участі потрібно заповнити невеличку анкету, яка скоро з'явиться на сайті конкурсу або в Facebook чи Instagram МАН.