• ВІТАЄМО!
  21 липня свій день народження відзначає Оксен Васильович ЛІСОВИЙ – директор Національного центру «Мала академія наук України»

  Шановний Оксене Васильовичу! Колектив Національного центру «Мала академія наук України» сердечно вітає Вас із днем народження!
  У нашому прагматичному світі рідко трапляється нагода не просто ходити на роботу, а любити свою справу та отримувати гідний фідбек. У Малій академії наук є все це і навіть більше – те, що можна назвати «одухотвореність». Ця світла енергія панує у Вашій душі, живить МАНівську атмосферу і притягує безліч талановитих людей, які разом здатні робити дива.
  Ми дякуємо Вам за відчуття причетності до великої спільноти і високої місії, за драйв від спілкування з однодумцями та насолоду від творення нового. Залишайтеся таким же – щирим і відкритим, але водночас наполегливим і відчайдушним в обстоюванні найважливіших, ціннісних речей. Сили та наснаги, радості й любові Вам і Вашим рідним!

 • НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ БІЗНЕС-ІДЕЙ
  Державна інноваційна фінансово-кредитна установа сприятиме розвитку «UF Incubator» НЦ «МАНУ»

  sdf

  У березні цього року представники Національного центру «Мала академія наук України» і Державної інноваційної фінансово-кредитної установи («SFII») підписали Меморандум про взаємодію та співпрацю. Тоді сторони домовилися, що об’єднуватимуть зусилля для розвитку і підтримки молоді у рамках діяльності бізнес-інкубатора «UF Incubator».

 • СУЧАСНА  КОНЦЕПЦІЯ  ПОЗАШКІЛЬНОЇ  ОСВІТИ
  Проблеми позашкілля обговорювали учасники міжнародного семінару, серед них – науковці НЦ «МАНУ»

  sdf

  15 липня Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова гостинно запросив усіх однодумців – учених, громадськість, представників органів законодавчої і виконавчої влади, ЗМІ – на міжнародний семінар «Сучасна концепція позашкільної освіти». Мета заходу – презентувати сучасну концепцію позашкільної освіти, обговорити актуальні питання розвитку позашкілля в Україні та світі.

 • УПОРАТИСЬ ІЗ ВИКЛИКАМИ
  Українська команда Всеукраїнської олімпіади «Destination Imagination» відвідала Міжнародний дитячий табір креативності

  sdf

  Команди Destination Imagination влітку не тільки відпочивають, а й активно беруть участь у різноманітних заходах, вдосконалюють свої навички командної роботи та пізнають новий досвід. Так, з 2 по 12 липня на базі агротуристичного комплексу «Фарфурня» (м. Дукля, Польща) колеги з Фундації Destination Imagination Польща провели Міжнародний дитячий табір креативності. Серед учасників була і київська команда «Fantasy» зі своїми тренерами.

 • «ЧОТИРНАДЦЯТЬ»  ІЗ  «ДВАНАДЦЯТИ»
  Таку оцінку за дванадцятибальною шкалою виставили юні математики і філософи літнім школам МАН

  sdf

  Середина літа, Пуща-Водиця у самому буянні зелені дібров, де можна побачити трьохсотлітні красені-дуби. Ними милувалися Тарас Шевченко, Леся Українка, Микола Гоголь, інші знані митці і науковці. Ці неймовірні ліси на околиці столиці дивували й учасників двох Всеукраїнських літніх шкіл Малої академії наук України – філософської і математичної. Незвичайне навчання і дозвілля для непересічних «ліриків» і «фізиків» з 6 по 12 липня проводилося у Міжнародному центрі дитячої наукової творчості НЦ «МАНУ».

 • РОЗШИРЕННЯ  НАУКОВОЇ  ГЕОГРАФІЇ
  Відбувся візит МАНівців до Francis Crick Institute у Лондоні

  sdf

  Освітня дипломатія – це не просто підписані меморандуми про співпрацю чи гучно проведені конференції, це, насамперед, міжособистісні комунікації та професійні зв’язки, які допомагають рухатися вперед, постійно самовдосконалюватися і надихають на нові звершення. Саме під таким гаслом пройшла з 6 по 11 липня для учнів МАН Міжнародна науково-практична школа з хімії та біології для школярів на базі Francis Crick Institute у Лондоні (Велика Британія).

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН