Результати

Підсумкові протоколи наукових секцій конкурсу будуть розміщені протягом 10 робочих днів після закінчення заходу

Наукове відділення Секція Результати Протоколи
І. Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства 1. Українська література Результати Протоколи
2. Зарубіжна література Результати Протоколи
3. Фольклористика Результати Протоколи
4. Мистецтвознавство Результати Протоколи
5. Літературна творчість Результати Протоколи
6. Кримськотатарська гуманітаристика Результати Протоколи
ІІ. Мовознавства 1. Українська мова Результати Протоколи
2. Російська мова Результати Протоколи
3. Іспанська мова Результати Протоколи
4. Англійська мова Результати Протоколи
5. Німецька мова Результати Протоколи
6. Французька мова Результати Протоколи
7. Польська мова Результати Протоколи
ІІІ. Філософії та
суспільствознавства
1. Філософія Результати Протоколи
2. Соціологія Результати Протоколи
3. Правознавство Результати Протоколи
4. Теологія, релігієзнавство та історія релігії Результати Протоколи
5. Педагогіка Результати Протоколи
6. Журналістика Результати Протоколи
IV. Історії 1. Історія України Результати Протоколи
2. Археологія Результати Протоколи
3. Історичне краєзнавство Результати Протоколи
4. Етнологія Результати Протоколи
5. Всесвітня історія Результати Протоколи
V. Наук про Землю 1. Географія та ландшафтознавство Результати Протоколи
2. Геологія, геохімія та мінералогія Результати Протоколи
3. Кліматологія та метеорологія Результати Протоколи
4. Гідрологія Результати Протоколи
VІ. Технічних наук 1. Технологічні процеси та перспективні технології Результати Протоколи
2. Електроніка та приладобудування Результати Протоколи
3. Матеріалознавство Результати Протоколи
4. Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка Результати Протоколи
5. Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології Результати Протоколи
6. Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження Результати Протоколи
7. Науково-технічна творчість та винахідництво Результати Протоколи
VІІ. Комп’ютерних наук 1. Комп’ютерні системи та мережі Результати Протоколи
2. Кібербезпека Результати Протоколи
3. Технології програмування Результати Протоколи
4. Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту Результати Протоколи
5. Internet-технології та WEB-дизайн Результати Протоколи
6. Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми Результати Протоколи
VIІІ. Математики 1. Математика Результати Протоколи
2. Прикладна математика Результати Протоколи
3. Математичне моделювання Результати Протоколи
IX. Фізики і астрономії 1. Теоретична фізика Результати Протоколи
2. Експериментальна фізика Результати Протоколи
3. Астрономія та астрофізика Результати Протоколи
4. Аерофізика та космічні дослідження Результати Протоколи
X. Економіки 1. Економічна теорія та історія економічної думки Результати Протоколи
2. Мікроекономіка та макроекономіка Результати Протоколи
3. Фінанси, грошовий обіг і кредит Результати Протоколи
XI. Хімії та біології

1. Загальна біологія Результати Протоколи
2. Біологія людини Результати Протоколи
3. Ботаніка Результати Протоколи
4. Зоологія Результати Протоколи
5. Медицина Результати Протоколи
6. Валеологія Результати Протоколи
7. Психологія Результати Протоколи
8. Хімія Результати Протоколи
ХІI. Екології та аграрних наук 1. Екологія Результати Протоколи
2. Охорона довкілля та раціональне природокористування Результати Протоколи
3. Агрономія Результати Протоколи
4. Ветеринарія та зоотехнія Результати Протоколи
5. Лісознавство Результати Протоколи
6. Селекція та генетика Результати Протоколи
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН