Онлайн-навчання

 • Підготовка до ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАНУ

  Твій перший крок до наукових вершин

  Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів МАНУ – наймасштабніше в Україні інтелектуальне змагання для молоді. Учасники презентують свої дослідження у 65 секціях 12 наукових відділень. Цьогоріч фінал конкурсу вперше відбудеться в новому, міжнародному форматі, що передбачає постерний захист і наукову конференцію.

  Онлайн-нагода: дізнатися про особливості нововведень у проведенні конкурсу-захисту; отримати практичні поради щодо підготовки (вибір теми дослідження, пошук джерел, аналіз літератури, навички академічного письма, академічна доброчесність, ораторська майстерність тощо).

 • «Brainy English»

  Англійська для майбутніх науковців та всіх охочих!

  Мовна школа НЦ «МАНУ» проводить заняття із загальної англійської мови всіх рівнів, а також спеціалізованої англійської мови на наукову тематику. Міждисциплінарна програма для дітей, професійна мовна підготовка для дорослих – усе для того, щоб наблизити вивчення іноземної до потреб кожного.

  Онлайн-нагода: вдосконалити свою англійську, опанувати міжнародну наукову термінологію, підготуватися до ЗНО та IELTS.

 • Всеукраїнський клуб почесних послів науки CERN в Україні

  Наука і мрії не мають кордонів!

  Європейська організація ядерних досліджень (CERN) – серце світової науки, найбільша у світі лабораторія фізики високих енергій. З 2011 року НЦ «МАНУ» надає українським школярам і викладачам унікальну можливість брати участь у наукових школах на базі цієї організації. 2019 року учасники шкіл для педагогів об’єдналися у Всеукраїнський клуб почесних послів науки CERN в Україні. Завдання цієї спільноти – популяризація фізики в Україні та поширення знань про діяльність CERN.

  Онлайн-нагода: ознайомитися з проривними напрямами досліджень у галузі ядерної фізики та використанням їх результатів, отримати реальне уявлення про наукові об’єкти CERN (Великий адронний колайдер, детектори ATLAS, CMS, LHCb, ALICE тощо); збагатитися новими знаннями та ідеями для занять з учнями.

 • ARCHIKIDZ!

  Мислити, як архітектори

  Archikidz! – перший в Україні цілісний проєкт з архітектурної освіти для дітей. Завдання – через елементи гри зацікавити архітектурою і заохотити до вивчення суміжних дисциплін. Фестиваль Archikidz! щороку збирає в Києві тисячі дітей і батьків, архітекторів, урбаністів та інноваторів з різних країн світу.

  Онлайн-нагода: досліджувати міста на онлайн-уроках від сучасних українських архітекторів, виконувати веселі творчі завдання, зануритися в історію, географію, біологію, фізику і мистецтво.

 • Школа мислення і комунікацій PRAXIS

  Простір спалаху розуміння унікального і моментів переживання щастя

  Мета школи – через міркування, комунікацію і дію сформувати у школярів такі компетентності, як читання з розумінням, уміння висловлювати власну думку, ініціативність, здатність розв’язувати складні абстрактні та життєві проблеми і співпрацювати один з одним.

  Онлайн-нагода: стати учасником практичних мотиваційних занять за дієвими світовими методиками; навчитися нестандартно мислити і прокачати свій емоційний інтелект.

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН