Школа громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання
«Агенти змін» у 2021 році

Запрошуємо учнів 8–10 класів з усієї України взяти участь у 9-й Школі громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін» 2021!

Цьогорічний набір до школи передбачає участь 125 дітей. Протягом 10 місяців з допомогою кваліфікованих тренерів, менторів та запрошених лекторів учасники зможуть утілити в життя свою мрію і реалізувати власний проєкт.

Для участі у відборі необхідно:

  1. Заповнити анкету
  2. Прочитати текст про щастя
  3. Переглянути відеовиступ на TEDX
  4. Написати есе на 400–500 слів на тему «Чи існує рецепт щастя у мінливому світі?» і надіслати на електронну адресу scakyiv@gmail.com

Просимо в темі листа і назві файлу з есе і безпосередньо у файлі перед самим текстом зазначати своє прізвище та ім’я (наприклад, Шевченко_Андрій_есе.doc). Файли без зазначення авторства не будуть розглянуті.

Дедлайн (кінцевий термін) для подачі заявок – 28 лютого (23:59)!

Результати відбору будуть відомі не раніше 15 березня 2021 року. Учасники, які його пройшли, отримають повідомлення на електронну скриньку, вказану в анкеті.

Просимо звернути увагу на такі деталі:

  1. Есе на тему «Чи існує рецепт щастя у мінливому світі?» має бути власним інтелектуальним продуктом учасника/-ці відбору.
  2. Будь-які цитування без зазначення автора будуть розцінені як плагіат, і такі роботи не розглядатимуться.
  3. Навчання в школі відбуватиметься в чотири етапи. Перший етап розпочнеться наприкінці березня – на початку квітня 2021 року в онлайн-режимі, завершення школи – в листопаді-грудні. Для учасників передбачені домашні завдання та консультації протягом усього періоду навчання.
  4. Участь у Школі «Агенти змін» безкоштовна. Під час очного навчання всі учасники забезпечуються харчуванням, житлом, роздатковими матеріалами за рахунок НЦ «МАНУ».

Важливо! В умовах пандемії частина занять буде проведена онлайн.

Список учасників Всеукраїнської школи з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання “Агенти змін” І група, доступний за посиланням.

Про проєкт:

Всеукраїнська школа з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін» – це всеукраїнський освітній проєкт для підлітків, який заохочує до саморозвитку, відповідального громадянства, проактивної участі та розвитку місцевих громад. Ми перша в Україні школа з громадянської освіти для активних учнів 8–10 класів, які мають бажання засновувати і розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади в реаліях українського сьогодення.

Результатом навчання є реалізований у рідному населеному пункті соціальний, екологічний або культурно-мистецький проєкт. Протягом шести років учасниками школи стали понад 430 підлітків, які втілили близько 300 проєктів.

Концепція школи була розроблена у 2015 році дитячою психологинею Катериною Клюзко. З 2016 року проєкт діє як один з напрямів позашкільної освіти в рамках Всеукраїнських наукових профільних шкіл Малої академії наук України – Центру наукової освіти під егідою ЮНЕСКО.

Проєкт реалізується НЦ «Мала академія наук України» спільно з Молодіжною ініціативою «Серце в долоньках», Благодійною фундацією «Агенти змін» і Центром політичних студій та аналітики «Ейдос».

Список учасників ІІ етапу Всеукраїнської школи з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін»

Про перебіг проєкту в минулих роках і його учасників читайте в соціальних мережах:

Facebook;

Instagram;

і переглядайте відео про нас.

Додаткова інформація за електронною адресою scakyiv@gmail.com, а також за тел.: 068 712 92 06 (Олена, логістичні й організаційні питання) в робочий час (9:00–18:00), крім вихідних.

Листи:

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН