ЕКОЛОГІЯ ЯК СТИЛЬ ЖИТТЯ
Визначено 6 переможців Всеукраїнського конкурсу екологічних проєктів

prev next

27 квітня пройшов II фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Екопогляд». До змагання долучився 441 школяр. З них на першому етапі конкурсу визначили 15 фіналістів, які змагалися за перемогу на ІІ етапі.

Учасники презентували свої роботи у формі усної доповіді з презентацією в режимі онлайн (на платформі «Zoom»). Члени журі ставили свої запитання доповідачам в усній формі. Оцінювання робіт проводилося одноосібно кожним членом журі за уніфікованою формою (максимум 60 балів).

За результатами зведеного аналізу всіх листів оцінювання експерти визначили 6 переможців: одне перше місце, два других місця та три третіх. Призери отримають подарунки від освітнього проєкту «На урок», також всі учасники ІІ етапу отримають сертифікати.

Цікаво, що презентували учні?

  • Лялюк Остап Тарасович (учень 11 класу ліцею «Надія» м. Львова), використовуючи дані супутників Landsat-5 та Sentinel-2, дослідив динаміку вирубки лісу в Турківському районі.
  • Карпенко Іван Олександрович (учень 9 класу гімназії № 172 «Нивки» м. Києва) створив тематичні карти територій видобутку бурштину і дослідив динаміку масштабів такого видобутку на Поліссі.
  • Фомін Євген Іванович (учень 8 класу Дворічанського ліцею) перевірив достовірність масштабності пожежі на території с. Гороб’ївка, с. Гряниківка, с. Кутьківка Дворічанського району, висвітленої у ЗМІ.
  • Шовгеня Вікторія Андріївна (учениця 11 класу Дворічанського ліцею) дослідила залежності між вмістом вологи в ґрунті та станом рослинного покриву на території України.
  • Васильчук Анастасія Ігорівна (учениця 10 класу Трихатського ЗЗСО) зробила висновок, що середня температура на території України, зокрема в центральній та західній частині, підвищилась у середньому на 1‒2 °С. Таку динаміку можна вважати наслідком глобального потепління.
  • Скачков Святослав Сергійович (учень 8 класу гімназії № 178 м. Києва), використовуючи дані ресурсу «EO Browser», а саме знімки супутника Landsat-8, дослідив вплив техногенної катастрофи на нафтобазі у с. Крячки на довкілля. Визначив площу хмари диму та напрямок її поширення.

Додатково було прийнято рішення нагородити наймолодших фіналістів конкурсу, а також присудити перемогу в номінації «Найбільш практично значущий проєкт».

28.04.21
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН