Після зустрічі маємо чітке бачення, як можемо ще більше допомогти нашим громадянам, які тимчасово та вимушено проживають у сусідній дружній країні. Спільно з командою посольства України в Польщі напрацювали стратегічні напрями співпраці.
Домовилися про підтримку та сприяння для нашого проєкту з Центром науки «Коперник» — пересувних виставок, які гастролюють польськими школами, де навчаються українські діти. А ще вирішили співпрацювати, аби допомогти українським учителям працевлаштуватися.
Посольство також сприятиме розвитку видавництва «Мала академія». Разом дбатимемо про розповсюдження українських книжок. Направлятимемо їх у спільноти, де є українські діти.
Останні новини МАН
20.07.2026
Українська збірна виборола золото і три срібла на Міжнародній хімічній олімпіаді20.07.2026
Три срібла та бронза: українські школярі показали найкращий за 20 років результат на Міжнародній біологічній олімпіаді16.07.2026
Визначено переможців 55-го Чемпіонату України з пішохідного туризму серед юніорів та юніорок