«Відкрита природнича демонстрація» — це змагання з фізики, астрономії, біології, географії та хімії для учнів 7–11 класів. Під час турніру команди з 5–6 учасників розв’язують наукові челенджі й на практиці застосовують знання із природничих дисциплін.
Цьогоріч для участі в турнірі зареєструвалося 214 учнівських команд із 22 регіонів України. У фіналі змагалися три команди, що набрали найбільшу кількість балів у першому, відбірковому турі.
«Цей турнір став унікальним майданчиком для розкриття інтелектуального потенціалу учнів з усієї України. З 2010 року до нього долучилося понад 20 000 учасників, а цьогоріч зареєструвалося 214 команд, понад 1200 учасників. Природничі науки — це ключ до розуміння світу, вони розширюють наші горизонти, вчать критично мислити й знаходити відповіді на складні питання», — зазначив президент МАН Станіслав Довгий.
У фінальному турі командам пропонували 5 завдань і по 5–10 хвилин для розв’язання кожного з них. Після змагання члени журі оголосили призерів та переможців. Усі фіналісти отримають дипломи, командні та індивідуальні подарунки.
Переможцями турніру стали:
- І місце — команда «КОВ24» комунального закладу «Харківський науковий ліцей “Обдарованість” Харківської обласної ради»;
- II місце — команда «VICTORIA» комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа I–II ступенів — ліцей Шосткинської міської ради Сумської області»;
- III місце — команда «Лідер» Харківського ліцею № 139 Харківської міської ради.
Детальніше про Всеукраїнський інтернет-турнір із природничих дисциплін можна дізнатися на МАНмедіа — за посиланням.
Останні новини МАН
27.06.2025
Збірник з музейної педагогіки – про цінності, інновації та стійкість освіти.25.06.2025
Хочеш успішно скласти державні іспити та вступити в омріяний виш ?21.06.2025
Підсумки Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Дослідник»