Унікальна подія об’єднала провідних українських та польських фахівців у галузі дошкільної та початкової освіти. Особливу увагу приділили впровадженню інтегративних підходів, таких як STEAM, які допомагають розвивати в дітей креативність, критичне мислення та практичні навички.
Семінар організували кафедра дошкільної та ранньої шкільної педагогіки Інституту педагогічних наук Опольського університету, Інститут обдарованої дитини НАПН України, Національний центр «Мала академія наук України» та Медичний університет Варшави.
Головна мета заходу — обмін досвідом та пошук нових підходів до освіти дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Учасники семінару обговорили актуальні питання розвитку освіти.
- Впровадження інноваційних методів навчання: особливу увагу звернули на STEAM-освіту, яка поєднує науку, технології, інженерію, мистецтво та математику.
- Створення сприятливого освітнього середовища: педагоги обмінялися досвідом створення таких умов, які сприяють всебічному розвитку дитини.
- Розвиток міжнародної співпраці: учасники семінару обговорили можливості спільних проєктів та обміну досвідом.
Очікується, що результати семінару стануть основою для подальших діалогу та співпраці, що сприятиме підвищенню якості освіти в обох країнах.
Останні новини МАН
01.02.2025
Виставка Музею науки МАН у місті Мена: як це було31.01.2025
«Топ БараБуки»: оголосили найкращі дитячі та підліткові видання 2024 року18.01.2025
Учні МАН стали героями сюжету ТСН