Раніше команда МАН із міською радою Ужгорода працювали над тим, щоб відкрити музейний простір на базі студентського центру дозвілля «Ювентус». Через війну реалізацію проєкту призупинили, але ідею не покинули. Дещо перепланували та змінили локацію, тож тепер до відкриття музею готується Ужгородський національний університет.
«Відкриття музею дає віру в майбутнє. І дуже важливо зараз відновити навчальний процес та використати всі можливості для фізичного спілкування дітей під час навчання», — розповів Станіслав Олексійович на благодійній виставці «Мистецтво перемоги».
Ознайомитися з роботами та придбати їх можна і на сайті музею. Продаж картин триватиме до 9 вересня, також пройде аукціон. Усі виручені кошти з продажу творів мистецтва підуть на фінансування місцевого Музею науки та підтримку ЗСУ.
Експозиція виставки знаходиться в Закарпатському обласному художньому музеї ім. Йосипа Бокшая. До неї Станіслав Олексійович передав 80 картин. Загалом виставка зібрала 200 картин із приватних колекцій і безпосередньо від митців. Представлені роботи лауреатів Шевченківської премії Івана Марчука й Андрія Чебикіна, а також народних художників України Ернеста Контратовича, Юрія Герца, В’ячеслава Приходька й інших.
Останні новини МАН
12.07.2024
Як пройшли всеукраїнські літні школи в червні: розповідаємо й показуємо20.12.2022
Найкращі дитячі й підліткові видання 2022 року за версією «БараБуки»19.04.2024
Книги видавництва Малої академії наук представили у Брюсселі та Болоньї: як це було