Презентація видань відбулась у Лондоні, у легендарній Британській бібліотеці. Тут зібрались українські сім’ї з дітьми, яких російське вторгнення змусило шукати тимчасового прихистку в Європі. Перша леді України через відеозв’язок з Києва зачитала дітям книжки та обговорила зі школярами нашу «Історію на 14-й колії», яку написала Настя Музиченко. Це оповідь про хлопчика, який загубив свою іграшку, його пригоди, емоції та відчуття.
Проєкт «Книжки без кордонів» ініціювала перша леді України. Його місія — якомога більше поширити серед українських дітей-переселенців у Європі книжки, надруковані за макетами вітчизняних видавництв. Так наші діти зможуть відчувати зв’язок із домом через твори рідною мовою та отримають можливості для навчання.
Уже надруковані понад 160 000 книг. Проєкт підтримують 20+ країн: Польща, Норвегія, Швеція, Литва, Ірландія, Німеччина, Болгарія, Латвія, Чехія, Естонія, Словаччина, Велика Британія, Туреччина, Молдова, Нідерланди, Японія, Казахстан, Італія, Фінляндія та Угорщина.
Останні новини МАН
12.07.2024
Як пройшли всеукраїнські літні школи в червні: розповідаємо й показуємо20.12.2022
Найкращі дитячі й підліткові видання 2022 року за версією «БараБуки»19.04.2024
Книги видавництва Малої академії наук представили у Брюсселі та Болоньї: як це було