- Суб’єкт підвищення кваліфікаціїНаціональний центр «Мала академія наук України». Відділ бізнес-освіти та інновацій (бізнес-інкубатор «Ukrainian Future»)
- Форматонлайн
- Вид програмиспецкурс
- Тривалість30 годин
- Часточна дата проведення буде відома пізніше
- Автор програмиІрина Бистрова, канд. екон. наук, доцентка, заступниця завідувача відділу бізнес-освіти та інновацій Національного центру «Мала академія наук України»; Тетяна Твердушка, канд. екон. наук, фахівчиня відділу бізнес-освіти та інновацій Національного центру «Мала академія наук України».
- Участь безоплатна
Це спецкурс для освітян, які хочуть дізнатися більше про підприємництво та інновації. Це допоможе розвивати в учнів і студентів підприємницьке мислення, навички проєктного підходу та просування молодіжних стартап-проєктів.
На вас чекають тренінгові сесії, практичні кейси, нетворкінг та обговорення дієвих інструментів підтримки молодіжних стартапів.
Програма охоплює такі теми:
- досвід і перспективи розвитку молодіжного інноваційного підприємництва;
- молодіжні стартапи: сутність та базові принципи успіху;
- управління стартап-проєктом;
- організація командної роботи проєкту й мотивація. Роль коуча;
- розвиток лідерських якостей. Емоційний інтелект;
- дизайн-мислення;
- можливості фінансування молодіжних стартапів;
- підготовка конкурсної пропозиції стартап-проєкту;
- маркетинг та просування стартапів;
- презентація стартапу.
Ознайоти вчителів з інструментами розвитку інноваційного підприємницького мислення, створення та просування стартап-проєктів.
У програмі ви:
– опануєте підприємницькі компетентності: організація ефективної діяльності учнів у процесі генерування нових ідей та реалізації проєктних ініціатив, уміння їх мотивувати на досягнення конкретних цілей;
– удосконалите професійно-педагогічні компетентності: орієнтацію на одержання практичних результатів, спонукання учнів до досягнення результатів як у процесі особистісного розвитку, так і в професійному самовизначенні;
– розвинете інформаційно-комунікаційні компетентності: навички роботи в інформаційно-цифровому полі; навички організації проєктної роботи та просування молодіжних стартап-проєктів.
Так! Кількість годин у сертифікаті – 30. Щоб його отримати, потрібно відвідувати заняття, набрати високі бали за самостійну роботу й фінальний проєкт :)