«Harmix» — це інтелектуальний сервіс із добору музики, який має вебверсію, застосунок і бот. «Harmix» працює на основі штучного інтелекту: коли користувач/-ка завантажує відео, сервіс аналізує його та добирає вдалі варіанти з музичної бібліотеки. Також є можливість відредагувати вподобання, заточивши сервіс під власні потреби, аби він пропонував треки, які відповідають смакам користувача/-ки.
Нині «Harmix» залучив понад 30 тисяч користувачів. СЕО Назар Поночевний і СТО Дмитро Лопушанський працюють над новою бізнес-платформою, шукають режисерів, блогерів і музичних супервайзерів для бета-тестування.
Як Назар починав свою розробку в Малій академії наук, як долучився до «Ukrainian Future» й розвинув свій стартап до міжнародного рівня — читайте на МАНплатформі.
Останні новини МАН
17.12.2025
Візит керівника Центру науки «Коперник» Роберта Фірмгофера у Київ: як це було24.12.2025
Шукаємо експертів до програми Destination Imagination!24.12.2025
На науковій конференції у Полтаві обговорили результати та перспективи науки й освіти