Традиційний науково-практичний масовий захід відбувся в незвичайних умовах національно-визвольної війни. Та це не завадило зібрати понад 850 науковців і освітян з усіх регіонів України, зокрема 35 докторів наук, 162 кандидатів наук, понад 400 освітян-новаторів і більш ніж 100 аспірантів. Учасники подали понад 300 тез доповідей.
Було 8 наукових панелей. Освітяни ділилися методичними рекомендаціями, як впровадити нові ефективні рішення в навчальний процес, як запровадити новітні курси й освітні практики. Педагоги працювали й обговорювали, як можуть змінотворити та долати глобальні виклики.
Зазнають трансформації наукові процеси, змінюються економічні й політичні моделі та, безперечно, не може залишатися сталою освіта. Наука і освіта найближчим часом визначатимуть рівень розвитку економіки, дієвості збройних сил і потужності держави, саме тому праця наукових і освітніх установ не зупиняється. Це лише підтверджує плідна робота форуму.
Програму заходу дивіться тут.
Останні новини МАН
11.07.2025
Відомі цьогорічні переможці III етапу Всеукраїнського відбору учасників Міжнародної молодіжної олімпіади з астрономії та астрофізики (IOAA-Jr)10.07.2025
Команда МАН долучилася до другої зустрічі президентів академій наук держав — членів Організації Чорноморського економічного співробітництва09.07.2025
Президент Малої академії наук України долучився до презентації Плану дій ЮНЕСКО щодо підтримки науки в Україні