Захід провели принагідно до 70-річчя членства України в ЮНЕСКО. Під час конференції учасники обмінялися ідеями, висвітлили нові результати досліджень та сформували стратегії для фіксації втрат, подальшого збереження та відновлення культурної спадщини в умовах російсько-української війни.
«Минулого року започаткували традицію міжнародних практичних конференцій “ЮНЕСКО у дзеркалі досліджень молоді”, залучивши майже 80 юних дослідників із різних країн до обговорення культурної спадщини. Сьогодні, у рамках другої конференції, вже 124 юних дослідники з України та світу об’єдналися, щоб дослідити і зберегти культурну спадщину в умовах війни», — зазначив президент МАН Станіслав Довгий.
Співорганізаторами конференції стали: Міністерство освіти і науки України, Національний центр «Мала академія наук України», Національна комісія України у справах ЮНЕСКО Міністерства закордонних справ України, Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Інститут історії України НАН України, Центр досліджень історико-культурної спадщини України Інституту історії України НАН України, Національна спілка краєзнавців України, Інститут обдарованої дитини НАПН України, кафедра ЮНЕСКО з наукової освіти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, Національний заповідник «Софія Київська», Національний заповідник «Києво-Печерська Лавра».
Останні новини МАН
30.09.2024
Команда МАН навчалася в Центрі науки «Коперник»: про нові можливості для розвитку наукової комунікації в Україні08.11.2024
Стратегічні ініціативи: про міжнародну діяльність президента МАН13.11.2024
Провели V Всеукраїнський відкритий науково-практичний онлайн-форум «Інноваційні трансформації у сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії»