До виставки долучилися майже 2000 молодих науковців із 70 країн світу. Україну на цьому престижному заході представляли троє талановитих учасників з Києва, Черкащини та Львова, один з яких виборов спеціальну нагороду.
Володимир Борисенко з Черкаської області брав участь у категорії «Математика» з проєктом «Моделювання військового протистояння з використанням безпілотних літальних апаратів (БПЛА) у сухопутних бойових діях». За свою роботу хлопець отримав спеціальну нагороду від Фонду Короля Саудівської Аравії та Фонду підтримки обдарованості «Mawhiba».
Богдан Главацький зі Львова представляв проєкт «Спосіб швидкого транспортування важкотравмованих людей в умовах бездоріжжя» у категорії «Технології машинобудування: статика і динаміка». У межах підготовки до виставки хлопець познайомився з людьми, які встигли зацікавитися цим проєктом та зголосилися допомогти втілити його в життя.
Поліна Ярифа з Києва брала участь у категорії «Науки про Землю та навколишнє середовище» з проєктом «Fire impactology: моделювання та оцінка впливу викидів лісових пожеж на здоров’я населення».
Проєкти Богдана та Поліни також відзначили такі престижні міжнародні організації, як Американська психологічна асоціація, Товариство біології «In Vitro», Єльська науково-технічна асоціація.
Виступ української команди на Regeneron ISEF 2024 підкреслив високий рівень підготовки наших молодих науковців та їхню здатність гідно представляти країну на міжнародній арені.
Останні новини МАН
19.09.2024
Завідувачка лабораторії ГІС та ДЗЗ Малої академії наук Світлана Бабійчук стала стипендіаткою Fulbright Visiting Scholar Program 2024–202516.09.2024
День відкритих дверей у «Футурумі»: як це було12.09.2024
Музей науки вирушає в турне «Наука на колесах»