Простір стане справжнім порталом у науку: тут діти й дорослі на практиці зрозуміють, як працює голограма, звичайний поршень та повітряний глушник, ознайомляться з такими явищами, як симетрія обличчя, відчуття балансу та магнетизм. З кожним науковим експонатом можна і треба взаємодіяти.
«Ми помітили, що зараз не вистачає якісних заходів для дітей. Тому вирішили дати відповідь на цей запит у науково-ігровому форматі. Щасливі, що на цьому шляху зустріли Малу академію наук, яка робить неймовірні речі, популяризуючи цікаву науку. Обіцяємо, це буде захоплива історія для всіх — і для дітей, і для батьків», — коментує Катерина Жураківська, директорка з маркетингу ТРЦ «Gulliver».
Уже третій рік поспіль досвід Музею науки МАН доводить, що шлях пізнання науки через дотик, відчуття, спостереження та експерименти — найцікавіший для дітей.
«Ми радо погодились на пропозицію ТРЦ “Gulliver” разом реалізувати цей проєкт, бо #наукавсюди. Цього разу ми доповнюємо простір майстернею ідей. Кожен може спробувати збудувати міст та вежу з незвичних матеріалів, потренувати свій мозок та швидкість реакції», — розповідає Марія Дуброва, директорка Музею науки Малої академії наук України.
Музей працюватиме з 31 березня по 30 червня з 11:00 до 17:00 в будні та з 11:00
до 19:00 у вихідні (у понеділок та вівторок музей зачинений). Кожен охочий зможе відвідати науковий простір на 4-му поверсі ТРЦ «Gulliver» за адресою Спортивна площа, 1А.
Забронювати місце можна за посиланням.
Щоб забронювати місце:
виберіть подію в календарі;
заповніть форму реєстрації та натисніть «Забронювати».
Для безпеки відвідувачів на території комплексу передбачено укриття на паркінгу Р-1 ТРЦ.
Останні новини МАН
18.09.2023
Історичний квест, наукпоп-лекція та майстер-класи: як діти знайомилися з проєктами Малої академії наук19.09.2023
Названі стартапи, що змагатимуться за поїздку у Кремнієву долину: як відбуватиметься фінал08.09.2023
Мала академія наук провела семінар для освітян про менеджмент у позашкіллі