«BizCamp» — це освітня програма, спрямована на розвиток підприємницьких навичок у молоді. Її реалізують в ексклюзивному партнерстві «Ukrainian Future», бізнес-інкубатору Малої академії наук України, та «Network for Teaching Entrepreneurship» (NFTE). Цьогоріч програма тривала з 9 до 25 липня. Під час серії тренінгів учасники програми мали можливість доопрацювати свої інноваційні ідеї та підготувати їхні пітчдеки для презентації на Demo Day, що відбувся 30 липня. Кожна команда мала по три хвилини на виступ, ще стільки ж — на запитання від журі, до якого ввійшли:
• Ірина Бистрова, керівниця бізнес-інкубатору «Ukrainian Future»;
• Наталія Сидорко, тренерка-методологиня освітніх програм та інтерактивних SCORM-курсів;
• Василь Матей, тренер-консультант «Ukrainian Future», експерт із питань фандрейзингу.
За результатами пітчу для участі в національному конкурсі бізнес-ідей «National Youth Entrepreneurship Challenge», що відбудеться 6 вересня в Києві, журі відібрало 19 із 24 проєктів, що були представлені на Demo Day. Серед них:
- «Learvniverse» — інноваційна платформа для інтерактивного навчання у віртуальній реальності.
- «HomeGarden» — готові набори для вирощування рослин удома та супутній мобільний застосунок як помічник для садівництва.
- «E-dermatologist» — застосунок для домедичної діагностики дерматологічних захворювань.
- Проєкт удосконалення процесу сортування відходів з використанням нейронної мережі.
- «OUTEX» — застосунок для спорту та реабілітації, в якому ШІ самостійно корегує виконання вправ.
- «WITERoK» — безлопатевий вітрогенератор.
- «SAYVO» — мобільна гра для ментальної підтримки дітей, постраждалих від війни.
- «FWD» — вебсервіс генерації документів для фіксації збитків унаслідок збройної агресії.
- Екофрендлі-очищувач сонячних панелей.
- «Niavka» — щомісячна книжкова підписка.
- «ЕКЗО» — каркасний екзоскелет активного типу з підйомною вагою до 660 кілограмів.
- «PhAInix» — система протоколів зміни зв’язку дрона на льоту.
- «STEMup» — освітній портал з використанням нейромереж для оцінювання рівня знань підлітків у STEM-дисциплінах.
- «BEAR BAND» — технологічний комплекс, що неінвазивно визначає стан здоров’я людини.
- «MasterPay» — мобільний мультивалютний криптогаманець із підтримкою NFC.
- «iScreen» — технологія, яка перетворює будь-яку пласку поверхню на інтерактивну дошку.
- «Sky Chainmail» — додатковий спосіб фізичного захисту людей та майна в будівлях від осколків ракет і дронів.
- «Smart Green House» — універсальна система догляду за рослинами.
- Система захисту дрона при аварійному падінні.
Підсумовуючи Demo Day програми літнього табору з підприємництва «BizCamp», керівниця бізнес-інкубатору «Ukrainian Future» Ірина Бистрова сказала: «Хочу відзначити високий рівень презентацій і залученості в бізнес-ідеї учасників, які вийшли на фінальний пітч літнього табору з підприємництва. Переконана, що для більшості з них це лише початок кар’єри інноваційних підприємців. Адже кожна ідея, презентацію якої ми побачили на Demo Day, може стати дійсно успішним життєздатним бізнес-проєктом! Будемо раді зустрітися з усіма учасниками “BizCamp” на наступних програмах та івентах, а авторів 19 інноваційних проєктів, які пройшли відбір на “National Youth Entrepreneurship Challenge”, чекаємо в Києві 6 вересня!».
Члени журі фінального пітчу програми також високо відзначили усі 24 представлені на пітчингу проєкти та порадили їхнім авторам не припиняти роботу, незалежно від результатів сьогоднішнього відбору.
«Хочу подякувати всім, хто брав сьогодні участь. Мені було дуже приємно слухати ваші презентації, приємно бачити рівень залученості та вмотивованості, вашу майстерність у презентації проєктів. Тим, хто не почув своїх прізвищ у запрошенні на NYEC, хочу сказати: у вас попереду цікавий шлях. Тому що ви вже обрали свої теми, ви вже знаєте, що вам цікаво, ви можете це розвивати, вдосконалювати, відповідно — презентувати, можливо, з іншого боку», — сказала тренерка-методологиня освітніх програм та інтерактивних SCORM-курсів Наталія Сидорко.
«Ви всі дуже великі молодці. Ви зробили дійсно чудову роботу. Мені дуже приємно, що в Україні є така молодь, яка має ідеї, яка хоче їх реалізовувати. Ті, кого ми відібрали, — зустрінемось на національному відборі! Ті, хто не пройшов попередній відбір, — прохання не зупинятися! Адже, можливо, журі десь щось не почуло, не зрозуміло, не повірило у ваші ідеї. Але це не означає, що ви не маєте в них вірити й не працювати над ними! Можливо, ви доопрацюєте ваші ідеї — і в інших програмах, конкурсах успіх буде на вашому боці!» — переконаний експерт з фандрейзингу, бізнес-коуч «Ukrainian Future» Василь Матей.
Ми впевнені, що всі проєкти, представлені на Demo Day, мають великий потенціал для успіху. Бажаємо всім учасникам натхнення та сил для подальшої роботи над своїми проєктами.
Останні новини МАН
05.11.2024
Проєкт вихованців МАН полетів у космос: як це було25.12.2024
Нові літературні таланти України: результати конкурсу есе імені Сергія Кемського у 2024 році18.12.2024
Від дитячої ідеї до інтерактивного експоната: норвезька виставка «Проєкт “Фантазія”» мандрує Україною