GENIUS Olympiad - це найбільший конкурс проєктів екологічного спрямування у світі, який проводять з 2011-го. Щорічно учасники з близько 80 країн представляють нові методи переробляння сміття, пишуть есе про глобальне потепління чи знімають фільми про рідкісних пташок свого регіону та інші проєкти. У 2021-му Національний центр «Мала академія наук України» перший у світі отримав ліцензію на проведення Національного конкурсу.
Цьогоріч Україну представлятиме найбільша делегація за всю історію нашої участі в конкурсі — 51 учасник з 14 областей. Підлітки презентують власні проєкти у таких категоріях конкурсу: «Креативне письмо», «Мистецтво», «Наука», «Робототехніка», «Бізнес», «Короткометражний фільм» та «Музика». Також виконуватимуть завдання в межах категорії «Програмування».
Останні новини МАН
12.07.2024
Як пройшли всеукраїнські літні школи в червні: розповідаємо й показуємо03.07.2024
Відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Save Спадок»25.06.2024
У Луцьку відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Відомі українці: Олена Пчілка»