Європейську виставку «EUROINVENT» проводили в румунському місті Ясси.
Учасники нашої делегації представляли проєкти серед 750 учасників з різних країн.
Золоті медалі отримали:
-
Анна Бутенко, яка дослідила температурний вплив на сонячні елементи та способи його зменшення. Анна — студентка з Харківського національного університету ім. В. Каразіна.
-
Анастасія Веретільник з Львівської Політехніки вивчала моделі машинного навчання для прогнозування надпровідних властивостей матеріалів.
-
Марія Годованець із гімназії міжнародних відносин №323 Києва досліджувала переробку відходів і матеріали, альтернативні синтетичним полімерам.
-
Владислав Євлан із Чорноморська здійснив моніторинг мікроклімату в класних приміщеннях навчального закладу засобами сучасних цифрових лабораторій.
-
Анастасія Куруленко розробила програму, яка визначає групи ризику розвитку серцево-судинних захворювань. Дівчина навчається у Політехнічному ліцеї Національного технічного університету України «КПІ ім. І. Сікорського».
-
Андрій Маврін розробив кріо-вібруючий метод переробки шин, а Михайло Муцький працював над удосконаленням технології отримання пористого алюмінію. Хлопці також навчаються у Політехнічному ліцеї Національного технічного університету України «КПІ ім. І. Сікорського».
-
Мар'яна Іреник із Луцького ліцею №21 ім. М Кравчука дослідила антиексудативну активність вперше синтезованих похідних імідазо [2,1-b][1,3] тіазину.
-
Ілія Рябко із НВК №144 Дніпровської міської ради запропонував комплексне рішення проблем негативного впливу кліматичних факторів на людину в замкнутому просторі.
-
Валерія Рябоконь дослідила оптимальні умови вирощування мікрогріну в домашніх умовах та його значення для здоровʼя людини. Валерія — студентка Національного медичного університету ім. О. Богомольця.
-
Богдан Главацький зі Школи комп’ютерних технологій Львівського технологічного ліцею здобув також золоту перемогу із проєктом «Смартсвітлофор».
-
Родинський Роман, учень Наукового медичного ліцею «Дніпро» захистив проєкт «Моделювання різного ступеню ішемії нирок з використанням методів інтраопераційної візуалізації».
-
Наумов Нікіта зі школи №1, що в Горішніх плавнях, дослідив використання квадрокоптера та підвіс для транспортування необхідних матеріалів.
Срібні нагороди отримали:
-
Єлизавета Оринчук захистила проєкт з дослідження характеристик веселки (теорія, комп’ютерна модель, експеримент).ДІвчина навчається у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича.
-
Тарас Орищак із Львівського національного університету ім. І. Франка працював над автоматизованою системою контрольованого доступу вакцинованих осіб на основі COVID-сертифікатів.
Манівці та манівки надихають перемогами, які здобули на міжнародних змаганнях. Та разом з тим вболіваємо і за Всеукраїнські результати школярів і школярок, бо з них починаються міжнародні. Вчора стартував конкурс-захист МАН, який відкриває учасникам й учасницям можливість потрапити у делегацію від МАН, брати участь у міжнародних конкурсах, олімпіадах, виставках та захищати свої ідеї, проєкти, розробки перед світовою науковою спільнотою.
Останні новини МАН
28.03.2025
Як Мала академія наук провела Всеукраїнську профільну школу для дітей військових30.03.2025
IV етап Всеукраїнської олімпіади з хімії: як це було29.03.2025
Фінал Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій: як це було