Європейську виставку «EUROINVENT» проводили в румунському місті Ясси.
Учасники нашої делегації представляли проєкти серед 750 учасників з різних країн.
Золоті медалі отримали:
-
Анна Бутенко, яка дослідила температурний вплив на сонячні елементи та способи його зменшення. Анна — студентка з Харківського національного університету ім. В. Каразіна.
-
Анастасія Веретільник з Львівської Політехніки вивчала моделі машинного навчання для прогнозування надпровідних властивостей матеріалів.
-
Марія Годованець із гімназії міжнародних відносин №323 Києва досліджувала переробку відходів і матеріали, альтернативні синтетичним полімерам.
-
Владислав Євлан із Чорноморська здійснив моніторинг мікроклімату в класних приміщеннях навчального закладу засобами сучасних цифрових лабораторій.
-
Анастасія Куруленко розробила програму, яка визначає групи ризику розвитку серцево-судинних захворювань. Дівчина навчається у Політехнічному ліцеї Національного технічного університету України «КПІ ім. І. Сікорського».
-
Андрій Маврін розробив кріо-вібруючий метод переробки шин, а Михайло Муцький працював над удосконаленням технології отримання пористого алюмінію. Хлопці також навчаються у Політехнічному ліцеї Національного технічного університету України «КПІ ім. І. Сікорського».
-
Мар'яна Іреник із Луцького ліцею №21 ім. М Кравчука дослідила антиексудативну активність вперше синтезованих похідних імідазо [2,1-b][1,3] тіазину.
-
Ілія Рябко із НВК №144 Дніпровської міської ради запропонував комплексне рішення проблем негативного впливу кліматичних факторів на людину в замкнутому просторі.
-
Валерія Рябоконь дослідила оптимальні умови вирощування мікрогріну в домашніх умовах та його значення для здоровʼя людини. Валерія — студентка Національного медичного університету ім. О. Богомольця.
-
Богдан Главацький зі Школи комп’ютерних технологій Львівського технологічного ліцею здобув також золоту перемогу із проєктом «Смартсвітлофор».
-
Родинський Роман, учень Наукового медичного ліцею «Дніпро» захистив проєкт «Моделювання різного ступеню ішемії нирок з використанням методів інтраопераційної візуалізації».
-
Наумов Нікіта зі школи №1, що в Горішніх плавнях, дослідив використання квадрокоптера та підвіс для транспортування необхідних матеріалів.
Срібні нагороди отримали:
-
Єлизавета Оринчук захистила проєкт з дослідження характеристик веселки (теорія, комп’ютерна модель, експеримент).ДІвчина навчається у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича.
-
Тарас Орищак із Львівського національного університету ім. І. Франка працював над автоматизованою системою контрольованого доступу вакцинованих осіб на основі COVID-сертифікатів.
Манівці та манівки надихають перемогами, які здобули на міжнародних змаганнях. Та разом з тим вболіваємо і за Всеукраїнські результати школярів і школярок, бо з них починаються міжнародні. Вчора стартував конкурс-захист МАН, який відкриває учасникам й учасницям можливість потрапити у делегацію від МАН, брати участь у міжнародних конкурсах, олімпіадах, виставках та захищати свої ідеї, проєкти, розробки перед світовою науковою спільнотою.
Last news
21.01.2025
Дослідження МАН про ШІ опублікували в «Information Technologies and Learning Tools»18.01.2025
Президент Малої академії наук України Станіслав Довгий долучився до нагородження вихованців Київської МАН та їхніх наукових керівників10.01.2025
Центр ЮНЕСКО «Мала академія наук України» презентував у штаб-квартирі ЮНЕСКО виставку «Чарівник світу кіно: український період життя та творчості Сергія Параджанова»