На відкритті заходу, 2 червня, президент МАН Станіслав Довгий виступив із доповіддю. Ділився результатами, яких вдалося досягти всупереч нападу рф на Україну. Також розповів, які освітні заходи впровадила команда МАН, щоб надати дітям та освітянам необхідну підтримку й можливості для розвитку.
Незважаючи на війну, вже на початку березня МАН відновила свою роботу в онлайн-форматі. Щодня діти мають 5-6 занять, готуються до фіналу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, беруть участь і перемагають у міжнародних змаганнях.
Станіслав Олексійович також розповів про можливості, які пропонує МАН зараз:
- проєкт «Лекції майбутнього», який підтримали 40+ Нобелівських лауреатів;
- програму створення центрів науки на безпечних територіях, в рамках якої на початку квітня ми відкрили Музей науки та інновацій у м. Львові;
- проєкт «Досліджуй науку українською», до якого вже приєднались 31 центр науки Польщі та інші.
«Ecsite» — це свого роду музейний Давос і перспектива заручитися світовою підтримкою однодумців. До того ж, це чудова нагода поспілкуватися з найкращими світовими виробниками експонатів і працівниками наукових просторів, а також отримати їхню підтримку.
Весь світ із нами! Участь в «Ecsite» — підтвердження цього, адже після промови Станіслава Олексійовича більш ніж 1000 учасників конференції кілька хвилин стоячи аплодували делегації МАН, адресуючи свою підтримку всій Україні!
Last news
30.09.2024
Команда МАН навчалася в Центрі науки «Коперник»: про нові можливості для розвитку наукової комунікації в Україні08.11.2024
Стратегічні ініціативи: про міжнародну діяльність президента МАН13.11.2024
Провели V Всеукраїнський відкритий науково-практичний онлайн-форум «Інноваційні трансформації у сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії»