Центр науки «Коперник» підтримує наших громадян у Польщі з першого дня російської агресії в Україні. Дбає про те, щоб українські школярі могли швидко та легко адаптуватися й мали можливості для розвитку.
Спільно з центром науки ми перекладаємо навчальні матеріали українською, аби діти мали доступ до якісного контенту. Ще одна освітня ініціатива — проєкт «Досліджуй науку українською». Це пересувні виставки, які мандрують школами Польщі, де вчаться українські діти. Через мобільні експозиції учні навчаються, досліджують, експериментують рідною мовою.
Також за два місяці вже тисячі українських дітей дізналися про світові науково-технічні досягнення, поекспериментували та заодно розважилися в «Копернику», адже вхід для них є безкоштовним. Крім цього, центр науки сприяє працевлаштуванню українців. Так отримали роботу четверо наших громадян, тож тепер у планетарії «Небеса Коперника» можна потрапити на екскурсію від інтерпретаторів з України.
Last news
17.09.2025
Запрошуємо до участі в проєкті ЮНЕСКО вчителів початкових та середніх класів25.06.2026
У Карпатах відбувся кубок України зі спортивного туризму серед молоді17.06.2026
Українські школярі стали найкращими в Європі на фізичній олімпіаді EuPhO-2026