Першими на головній сцені перед освітянами виступили міністр освіти і науки України Оксен Лісовий і віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій України Михайло Федоров. Обидва розповіли про те, як на прохання президента формували візію розвитку освіти до 2030 року.
«Ми хочемо побудувати систему, яка здатна формувати націю людей, що можуть бути передусім щасливими та реалізувати себе в сучасній технологічній країні. Ці люди вірять в силу України, вміють захистити себе та своїх дітей», — сформулював бачення майбутнього освіти в Україні Михайло Федоров.
«Ми видаляємо метастази радянської системи та будуємо нову освіту. Говоримо про абсолютно нові простори, але також і про нові сенси, нову культуру, новий зміст освіти, методологію. І ми працюємо на все це. Сьогодні ми є однією командою: попередні міністри освіти, департаменти освіти, відділи освіти, директори шкіл, педагоги, батьки, громадські організації, дипломатичні представництва, які підтримують Україну, — це все люди, які хочуть отримати новий результат», — пояснив візію освіти від міністерства Оксен Лісовий.
На заході команда МАН презентувала новий проєкт.
Учасники конференції першими у вчительській спільноті дізналися про новий проєкт нашої Малої академії наук — «МАН. Освітянська». Це 50+ навчальних програм для педагогів, які хочуть зростати професійно. Які саме курси пропонуємо, анонсували на виставці, а незабаром ще й розповімо докладніше про них у матеріалах на МАНплатформі.
Читайте більше інформації про серпневу конференцію МОН 2023 у статті на МАНплатформі.
Last news
20.12.2024
«Музейна педагогіка в науковій освіті»: як провели міжнародну конференцію15.12.2024
Проєкт Музею науки МАН «Наука на колесах»: відповідь на виклики часу11.12.2024
Українські вчені та ЮНЕСКО об’єдналися, щоб відновити українську науку