На початку місяця команди вирішували Миттєвий Виклик, а експерти стежили за рішеннями команд та оцінювали їх, відзначаючи досягнення дітей. Також спілкувалися та підтримували одне одного.
Окрім роботи над викликами, учасників чекали майстер-класи — найприємніша частина нашої олімпіади. Тут були зустрічі з новими людьми, знайомства, взаємодія і спілкування, що завжди надихає та збагачує знаннями.
Для наших наймолодших інтерпретатори Музею науки провели майстер-клас «Експерименти з кишені»! Діти не лише спостерігали за законами фізики та експериментували, а й за допомогою мислення та уяви створили музичний інструмент з унікальним звучанням.
Команди дістали можливість продемонструвати свою креативність і зрозуміти, як працюють актори на сцені, під час заняття «Значення уяви та фантазії для акторської професії». Таємниці відкривала акторка театру й кіно Ірина Волошина.
Третій майстер-клас був присвячений психології. Психологиня Анна Широкова вчила учасників досліджувати власне «Я», визначати субособистості, керувати своїм «внутрішнім театром» та практикувати релаксаційні вправи.
Яскраві емоції цього дня розділила з нами команда з Індонезії, яка цьогоріч бере участь у Всеукраїнській олімпіаді креативності й активно працює на всіх її заходах, а українські учасники раділи ще й можливості повправлятися у спілкуванні англійською.
Майстер-класи пройшли й для тренерів. Зокрема, такий майстер-клас провела іноземна гостя — афілійована директорка «Destination Imagination» з Пакистану пані Урудж Сімін. У форматі діалогу учасники працювали над питаннями, які є ключовими для Міжнародної освітньої програми DI: розуміння креативності та генерування креативних ідей, значення творчого процесу, етапи формування команди, важливість принципу невтручання, роль тренера для розвитку команди та його місія в Міжнародній освітній програмі DI.
Також освітяни вивчали таймменеджмент з Артемом Мосійчуком, менеджером освітніх проєктів. Педагоги вчилися відчувати час за допомогою різних практик, корисних звичок і засобів, щоб потім передати отримані знання учням та допомогти їм розвинути відповідні навички.
Також освітяни обмінялися досвідом роботи в Міжнародній освітній програмі DI та спостереженнями за зростанням команд протягом кількох років. Адже є команди, які беруть участь в олімпіаді п’ять сезонів поспіль.
Попереду — найцікавіше: зараз команди готуються ще дужче, бо наприкінці тижня проведемо закриття олімпіади та оголосимо результати.
Last news
08.05.2025
Heureka, the Finnish Science Center, Donates Travelling Heureka Science Circus Exhibition to Junior Academy of Sciences07.05.2025
Всеукраїнський учнівський турнір юних правознавців: як це було02.05.2025
Команда МАН отримала премію за популяризацію науки від Національної академії наук України