Всесвітній Фінал міжнародної освітньої програми креативності Destination Imagination пройшов у Канзас-Сіті ( США) з 22 по 25 травня 2025 р.
Дорога була нелегкою: кілька поїздів, автобусів, літаків...
Всесвітній Фінал почався 22 травня з Церемонії відкриття, під час якої представники українських команд взяли участь на Параді країн серед 13 країн світу.
24 травня Українські команди, Тренери та представники Афілійованої організації Destination Imagination Ukraine зустрілися з 🔸пані Мішель Так-Пондер (Michele Tuck-Ponder), генеральною директоркою Destination Imagination, Inc., та 🔸пані Келсі Селек (Kelsey Celek), директоркою зі зв'язків з Афілійованими Організаціями.
Українська делегація подякувала цим неймовірним людям за підтримку і за те, що вони багато років створюють справжнє свято креативності для дітей і молоді з усього світу.
Протягом чотирьох днів команди завершували роботу над декораціями, репетирували, спілкувалися з іншими учасниками, відвідували цікаві заходи, навчалися та розважалися!
Команди виступали перед Експертами та глядачами - презентували свої креативні розв'язання Командних та Миттєвих Викликів.
Їх приходили підтримати Тренери, інші українські команди та команди-друзі з інших країн.
Команди "Reality Players", “Вибух“ та “Ейсики” презентували розв'язання Художнього Виклику - історію про те, як щось невелике чинить великий вплив.
В історії команди "Reality Players" Робот-Андроїд рятує бджолу, а в результаті все людство. Команда показала емоційний момент (боротьбу добрих і злих думок) за допомогою музичного спецефекта, а також мінімалістичне оздоблення, створене за допомогою форм і кольорів.
Команда "Вибух" презентувала історію про те, як маленький герой звільняє від ворогів своє місто. Історія включала емоційний момент (звільнення міста), підсилений за допомогою спецефекта (перетворення міста на птаха), а також мінімалістичне оздоблення, створене з коробок. Розв’язуючи Художній Виклик, команда надихалася мозаїками української художниці Алли Горської.
Команда "Ейсики" презентувала історію про художницю Катерину Білокур, яка зробила перший крок — намалювала просту картину, а в результаті її творчість мала великий вплив на українське мистецтво. Емоційний момент історії (радість і захват) команда зобразила за допомогою спецефекта — реп-пісні. Мінімалістичним оздобленням був рухомий стенд із картиною.
Команда "ГеніАльфа" презентувала своє розв'язання Наукового Виклику, присвячене темі води - історію про персонажів, які шукають планету з питною водою. За допомогою технічних методів (зокрема, рухомих хмар) команда пояснила, чому на планеті відбувається таке явище, як аномальна сила Коріоліса.
Команда "Парадокс" презентувала розв'язання Імпровізаційного Виклику: без декорацій та реквізиту і лише за 2 хвилини підготувала історію про подорож із Хогвартса до амазонських джунглів!
Урочисте Завершення відбулося 26 травня.
Четверте місце у Художньому Виклику серед команд І вікового рівня посіла українська команда "Ейсики" («Приватний заклад загальної середньої освіти «Київський ліцей «Школа сучасної освіти “ACE”», Тренер Команди — Ганна Новікова).
А перше місце в Художньому Виклику серед команд ІІІ вікового рівня посіла Команда «Вибух» (ліцей №143 Оболонського району міста Києва, Тренер Команди — Ольга Морозова).
Команда також отримала спеціальну нагороду “Ренесанс” за вражаючу трансформацію та символізм, поєднання музики, танцю, проєктування та діалогу в оповідь про Маленького Героя, який жертвує собою заради звільнення свого міста, демонструючи важливість відданості, сміливості, чесності. Команда надихалася мозаїкою Алли Горської “Боривітер” і створила місто, яке перетворюється на птаха.
Участь у Всесвітньому Фіналі Destination Imagination Global Finals 2025 у США справила велике враження як на учасників, так і на Тренерів команд. Це був неповторний досвід!
#GlobalFinals2025
Last news
14.07.2025
Ukrainian Delegation Participates in Ecsite 2025 Conference14.07.2025
Українські команди взяли участь у Всесвітньому Фіналі Destination Imagination Global Finals 2025 у США14.07.2025
МАН посилює співпрацю з європейськими партнерами: візит до Брюсселя у межах проєкту «Road-STEAMer»